Přejít na obsah

Častý restart modemu


Návštěvník Timmy

Doporučené příspěvky

Návštěvník zombie

S 5gigovym pasmem je o neco drazsi wdr4300, taky funguje super i s openwrt, ale ma pomalejsi cpu a 5ghz je zaruseny antenkarema, ktere navic jeste chodi hur skrz zdi, takze jsem zadne zvyseni rychlosti nepozoroval (na 120mbit lince), naopak bych rek, ze to bylo horsi. Asi nema cenu si tech par stovek za 5GHz priplatit, leda kdyz ma nekdo 240mbit, ale stejne toho dosahne zrejme jen ve stejne mistnosti s routerem. 120mbitu mi v obyvaku pres wifi da i 1043ka, ale stejne na vetsi stahovani je nejlepsi pichnout kabel a nerusit pasmo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ještě je model 3600. Jinak k tomu zarušení tolik, že 5 gigový pásmo je ve městěch problematický venku, protože tam je každej jouda co si kde přenáší data, ale v bytových domech kupodivu bývá celkem prázdno. Když se podívám na sítě kolem sebe, tak uvnitř budovy 8 v 2,4 a jedna (ta moje) v 5 giga. Venku je to samozřejmě úplně jiný, tam je těch WiFi v 5 giga hnedle 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...