Přejít na obsah

Ukončení smlouvy s UPC


Návštěvník peliculiar

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
Prostě odvolej výpověď a zašli novou z důvodu změny podmínek a cen sliužeb...

 

Ano, to může udělat. Může výpověd zrušit a poté podat novou z důvodu zdražení od 1.1.2015. Jenže, co ta nová výpověď vyřeší ? Podle mě nic. Ta se přece bude vztahovat na zdražení od nového roku, ale pořád tady máme ty dva měsíce (listopad,prosinec) a tu věrnostní slevu nebo se pletu ? On bohužel nepožádal max. těch 15 dnů před koncem věrnostního období, že to již nechce a oni mu to automaticky prodloužili tak, jak je uvedeno tedy : "V případě potřeby změnit automatické prodloužení věrnostní slevy pro další období, kontaktujte prosím naše klientské centrum na tel. čísle 241 005 100 Učiňte tak prosím alespoň 15 dnů před uplynutím věrnostního období."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

A neni to jedno, ze nepozadal o konec vernostni slevy? Tak by platil rovnou tu castku, kterou chteji jenom ted doplatit. Nechapu kde je ta nevyhodnost pro klienta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peliculiar

Díky moc za názory / brainstorming! :idea:

tak tam zavolej a hoď s nima řeč, co je to za bordel 8)
To mám v plánu udělat.
Prostě odvolej výpověď a zašli novou z důvodu změny podmínek a cen služeb...
To mě taky napadlo, ale znamenalo by to platit ještě za leden 2015 (měsíční výpovědní lhůta) a nikde není psáno, že bych tím pádem měl listopad a prosinec 2014 za zvýhodněnou cenu. Nebo snad ano?

 

Nebylo by schůdnější tu výpověď doplnit o zdůvodnění (zvýšení cen od ledna 2015) ?

 

ski1961: Souhlas

A neni to jedno, ze nepozadal o konec vernostni slevy? Tak by platil rovnou tu castku, kterou chteji jenom ted doplatit. Nechapu kde je ta nevyhodnost pro klienta.
Právě ... Kdybych si býval vzpomněl - jaké by vůbec byly jiné možnosti než platit "plnou pálku" ? Napadá mě pouze snížit všechny služby na nezbytné minimum.
S přípravami na přesun do nového bydliště jsme měli jiné starosti než v září dávat UPC vědět' date=' že s říjnem končí věrnostní období a co tedy potom dál ... Ani netuším jaké by vůbec byly jiné možnosti?[/quote']
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nevím jestli jde výpověď odvolat, výpověď je jasně učiněnej krok ze strany zákazníka a je pak jenom na UPC, jestli na to kývne nebo ne. A v tomto případě to teda reálně nevidím, v UPC taky nejsou úplně padlí na hlavu, aby jim nedocvaklo vo co go

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC Česká republika, pokud budete chtít, můžete se s kolegy na výpovědním oddělení domluvit a zařízení Vám může vyzvednout technik.

, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Právě ... Kdybych si býval vzpomněl - jaké by vůbec byly jiné možnosti než platit "plnou pálku" ? Napadá mě pouze snížit všechny služby na nezbytné minimum.

 

Pak teda nechapu na co si vlastne stezujes. V cem je ten podraz od UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peliculiar
UPC Česká republika, pokud budete chtít, můžete se s kolegy na výpovědním oddělení domluvit a zařízení Vám může vyzvednout technik.

UPC Facebook tým

Já mám modem a CA modul osobním vlastnictví.
;-)

 

Pak teda nechapu na co si vlastne stezujes. V cem je ten podraz od UPC?
Myslím, že o podrazu jsem nikde nic nepsal. Když se člověk stěhuje, tak to poslední co řeší je, že zrovna končí věrnostní období u UPC ...

Pokud vím, tak stále není věc uzavřená - takže je diskutabilní, zda jsou tyto praktiky v souladu se zákonem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...