Přejít na obsah

Malá vzpomínka na Dattelkabel


Trabi

Doporučené příspěvky

Dneska při brouzdání netem jsem náhodou narazil na článek z r. 2000, kdy ještě existoval Dattelkabel, a kdy představovali nové tarify internetu - paušální. Do té doby se počítalo každé mega (by mě zajímalo, jak a proč?). Je to v dnešní době dost úsměvné, ale pamatuji si, to jsem ještě bydlel na Letné v Praze, kde v létě 1999 kopali kabelovku po celé Praze 7. Jenže net jsem měl dostupnej až od deubna 2000 a schytal tenhle tarif 64 kbit (ani uý nevím, kolik byl upload). To se chatovalo.....

 

http://mobil.idnes.cz/internet-pres-64- ... 5_mob_ceny

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
no jo, to byly časy, já zase začínal u karnevalu s 0,6/0,1, s televizí to stálo kolem 1200, to byl rok 2003 :lol:

dneska určitě ani spousta lidí neví, že tohle fórum kdysi mělo doménu karnevalzone.cz :D

Pamatuji si nejen karnevalzone a na tu dobu naprosto úžasnou rychlost 3 Mbps s FUPem 10 GB měsíčně, ale pamatuji si i DSL 64kb a dokonce i vytáčené připojení.

Asi jsem na internetu už vážně dlouho, když je mi 23 a začínal jsem s DOSem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cztr

Zdravím, pamatuji si tu nabídku pro studenty za 299,- Kč, tu jsem využíval. Někde doma bych určitě ještě našel leták Dattelkabelu na internet Mistral a kabelovku Monet. Oba cca z roku 1999. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...