Přejít na obsah

Lagy asi mesiac


Návštěvník Ashe

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ashe

Potrebujem poradit.

Asi mesiac uz lagujem pri online hrach. Najprv som hladal problem u seba teda kusal som to na troch PC menil som router asi uz 4x switch som menil.

Posledny router uz som kupil mikrotik a komplet bezim na 1Gbit.

Na jedine na co sa UPC zatial zmohlo je vymena modemu... Nemalo to ziadny vyznam lebo sa to deje iba v spicke kedy je najviac ludi online.. Ked to skusim okolo druhej rano tak to ide vsetko OK.

Posielam Vam aj screen z mikrotiku kde pingujem jeden nahodny server na aj s tracertom...

 

ps: lagujem na vsetkych serveroch...

Screen-Shot-12-11-14-at-09.07-PM.png.09e13235b37e505aaccb9080240a8625.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ashe

ja uz ich bombardujem asi 2 tyzdne stale hladaju problem v mojom PC az teraz ked som im poslal report z mikrotiku som ich zaskocil ze uz neleziem cez PC ale priamo z routera... na zaklade toho mi dali novy modem ale bez vysledku a uz mi dochadzaju nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Ashe co chces vlastne poradit? Vysvetlim ti to inac, ja som UPC mal dlhe roky, v Kosiciach konkretne. V spicke som mal ping aj 200ms a z FP50 mi slo realne 20mb, taketo parametre som mal vyse mesiaca, kontaktoval som technicku podporu bolo mi povedane ze je vsetko v poriadku. Na surfovanie bude postacovat kludne aj tych 10. Odozva je taka na ktoru CMTS sa modem pripoji v meste tu vyuziva modem, od toho zavisi odozva. Ono to je dane aj technologiou opto-koaxial je dobry tam kde ziadna ina moznost nie je. Priklad DSL vs. opto-koxial. Ja som nasledne presiel na Antik. Ja som aj dobre urobil. Pokial mas moznost Orange optika, Telekom optika, pripadne nejaky zaujimavy lokalny poskytovatel, odporucam to urobit. Odozva je primerana technologii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...