Přejít na obsah

Problém s připojením


Návštěvník Acebane

Doporučené příspěvky

Návštěvník Acebane

Zdravím mám problém s připojením k internetu mám problém ale že žádná stránka se mi nenačte a když dám diagnostiku píše mi to že server DNS neodpovídá už sem zkoušel i google dns atd a furt nic :( děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

 

chci se zeptat, včera mi vyměnili modem - teď mám Ubee evw3226 s wifi - v životě jsem wifi neměla a ještě tomu úplně nerozumím. Mám pár otázek - prosím berte v potaz, že jsem laik:

1) nemůžu se připojit s chytrým mobilem - wifi jede - počítač s wifi problém nemá, ale chytrý telefon se ne a ne připojit - vyhledala jsem svou síť zadala heslo a ono se to připojí a vzápětí hned samo odpojí a potom to hlásí, že už to žádnou síť nemůže nejít. Zkusila jsem tedy i stlačit to tlačítko wps na modemu a tu funkci na chytrém telefonu, ale pořád to nefunguje - co dělám špatně?

2) chci se zeptat - na modemu jsou asi dvě pásma (? nevím jestli pásma nebo je to něco jiného) - jedno 2,4 a druhé 5 Ghz - to se jako může přepínat? nebo k čemu to slouží?

 

Předem díky moc za odpovědi. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď - no já tam mám teď to pásmo 2,4 Ghz a mobil se ani tak nepřipojí. Mobil je HTC Wildfire S - není to žádná novinka, ale vykopávka snad také ne. všude kde jsem se připojovala, tak nebyl sebemenší problém, ale paradoxně u mě doma to nejde. Vrtá mi hlavou proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...