Přejít na obsah

nejdou mi kanály od UPC - VYŘEŠENO


Návštěvník arlihajt

Doporučené příspěvky

Návštěvník arlihajt

Dobrý den,omlouvám se jestli je už tady podobné téma. Koupili jsme si novou TV Sony bravia kdl-48W605 a vložili jsme do TV kartu, která je očividně načtená (v nastavení nám to ukazuje, že ji máme), ale máme problém s tím, že nám nejdou vůbec programy jako HBO, Film+, atd..prostě vše navíc co máme zaplaceno. Nemáte s tím někdo zkušenost? píše mi to pristup neni povolen neaktivovany kod stavu 4. Předem děkuji za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Kdy jste to vložení karty provedl? Na kartě už byly předtím nějaké programy a ty Vám jdou? HBO,Film+ atd máte teď dodatečně dokoupeno a kdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník arlihajt

no prodlužovali jsme smlouvu netu + jsme věděli, že budem brzo kupovat TV tak jsem si vzali balíček +120(konec Října) a až dnes zapojili..karta píše, že byla ověřena, když jí vytáhnu a vrátím

..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nech ji tam, přepni na ČT a do cca 2 hodin by to mělo naběhnout. Jinak volat zákaznickou linku, aby poslali nový zápisy do karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud byla karta pořízena v říjnu a použita až teď tak nebude fungovat. Je potřeba zavolat KC aby poslali párování. Modul s kartou se totiž musí zaktivovat max do měsíce od obdržení..

A bohužel preview mít nebudeš, to bylo na začatku.

 

Jinak volej hned, neztrácej zbytečně čas

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník arlihajt

tak jsem volala, obnovili nám tu kartu a za půl hoďky až dvě by to mělo naskočit tak uvidíme..díky moc kluci, zítra se vám ozvu jak jsem dopadla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...