Přejít na obsah

Ukončení smlouvy s UPC - věrnostní sleva


Návštěvník stehlajz

Doporučené příspěvky

Návštěvník stehlajz

Zdravím,

po rekonstrukci rozvodů v bytovém době se nám zde naskytl nový poskytovatel, který za stejnou cenu jako teď UPC, nabízí 40/10Mbit. V současné době platíme po velmi výhodné "věrnostní" slevě (-200kč) 278Kč za fiber "power" 5M se zvedlou rychlostí na 10M. Nejdřív jsem samozřejmě volal na UPC, jestli mi nenabídnou něco lepšího, nabídli, ale když si to zacvakam, takže jsem se rozhodl pro změnu. Samozřejmě jim tam nic nefungovalo, takže mi nebyli schopní říct, kolik mě ta změna vlastně bude stát, nicméně věrnostní sleva se obnovila 1.11.2014, takže bych měl doplatit 800Kč jestli jsem to správně pochopil. Přepodkládám, že na zrušení smlouvy kvuli zdražení (původně 270Kč nyní 278Kč je už asi pozdě).

 

Otázka je, neřešil už někdo neplacení této super věrnostní slevy, přes ČTU a přiznání odkladného účinku? Případně jak to dopadlo?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Na zrušení smlouvy kvůli zdražení je opravdu pozdě.

 

Jejich věrnostní sleva je v mezích zákona, já v tom nevidím problém. Prostě ti dají za každý rok věrnosti 2400 resp. 3600kč, které ti dávají postupně :-) máš možnost mít jejich internet bez věrnosti, ale tam to pochopitelně v žádném případě nebude výhodný :-)

 

Obvykle při přechodu k někomu novému ti nabídnou např. 3 měsíce zdarma, takže budeš i tak šul nul ve výsledku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stehlajz

No o těch mezích zákona, by se dalo polemizovat, je příhodné, že okamžitě všechny smlouvy na dobu určitou převedli na neurčito s ročním věrnostním bonusem, proto se s tím i zabývá ČTÚ. Každopádně, sice to asi ve finále stejně budu muset zaplatit, ale tak snadno mé peníze neuvidí. S tou firmou už nechci mít nic společného, abych si musel jak blbec sám chodit po baráku a hledat, kde špatně utáhli dočasný rozvody, protože technik přijede až příští týden se mi příčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

UPC nikdy smlouvy na dobu určitou nedávala, smlouva je vždycky na dobu neurčitou a nejvýš s nějakým závazkem délky využívání nebo tou věrnostní slevou. No každopádně u Netboxu budeš taky zavázanej buď na rok nebo dva, takže z tohoto pohledu si moc nepolepšíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...