Přejít na obsah

Digitál - konečně ostrý start?


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Nemuzu si pomoct, ale na to, ze Karneval spousti digital, jsou informace na jeho strankach dost spatne. Je smesne, ze musim abych neco zjistil nekam volat (v dobe internetu a navic u firmy, ktera se netem zabejva). Mozna ze teprve nejaka kampan bude (predpokladam, ze bude v kazdem pripade). Ale soucasny stav, kdy nikdo nevi kde a jestli a na webu vam to bez dlouheho hledani nikdo nerekne neni "koser"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mám otázku ohledně propojení: když propojím box do televize a druhou žehličku z boxu do DVD rekordéru,posílá box všechny programy do DVD nebo jen jeden,který je na boxu přepnutý.Ptám se kvůli naprogramovanému nahrávání,jestli posílá jen ten přepnutý program, tak je to v pytli :-(

Doufám,že je to sruzumitelné,děkuji za odp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim jestli jsi někdy viděl normánmí satelitní přijímač, u to ho ti taky příjde normální mít na každém scartu jiný videosignál - mě ne. Se satelity se setkávám již cca 15 let a tohle je normální dotaz tak před 12 lety.

 

Takže bohužel ne. Musel by to být tzv twin box. Ty jsem viděl naposledy v analogovém SAT.

 

V DVB přijímačích se spíše objevují PVR přijímače s dvěma tunery. Jeden pro přijímač, druhý pro HDD recorder. Problemy mohou být ovšem při nahrávání a současném sledování různých zaódovaných programů. Některé STB (DVB-S, jiné jsem zatím neměl možnost odzkoušet) umožňují současné sledování a nahrávání FTA programů nebo jednoho FTA a nahrávání kódovaného programu. Další variantu kterou jsem viděl je nahrávání programu v zakódované podobě a při přehrávání dojde k rozkódování.

 

Snad je tato informace dostačující

 

Standa

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď,já mám satelit. Poznámku typy: "tohle je normální dotaz tak před 12 lety. " sis mohl odpustit,žiju v roce 2006 a čekal bych ,že tohle bude už vymyšlené.V tom případě je pro mě digitální vysílání bezpředmětné a na hov..,když Karneval podporuje jeden typ boxu,který je bez HDD.Je vidět,že digitál(v naší republice) dostane smysl koupit,až při ukončení analogu,to snad bude už Karneval podporovat i boxy s HDD.

Takže budu muset ještě min.příštích 6 let koukat na obraz,kde běhají proužky a dokonce i vypadává obraz na STV1,Top TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale jak se říká na blbou otázku blbá odpověď. Tobě teď jde sledovat dva programy na jednom přijímači? :-)

Jak jsem psal dál "vymyšlené" to je. Asi to není tak jednochuché jak si to představujeme. :cry:

 

Někde jsem četl, že již testují PVR STB a chtějí ho dát do "ostrého provozuů po dolodění všech věcí s počeštěním a odskoušením správné funkčnosti někdy po prázdninách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarada
Promiň, ale jak se říká na blbou otázku blbá odpověď. Tobě teď jde sledovat dva programy na jednom přijímači? :-)

 

mno... a jak funguje funkce PIP ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi ani o to natáčet jeden prog. a koukat na druhý.Ale o to,abych mohl naprogramovat DVD rekordér a ten si zvolil sám jaký program bude nahrávat.Předpokládal jsem,že to nepůjde, jako v případě satelitu.

Škoda,že Karneval upřednostňuje jeden typ boxů,kdyby nabízel třeba i za doplatek nebo prodejem nějaký box s HDD(myslím tím Hard Disk,určitě už jsou na trhu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník džejar

Ten DVD (VCR) si můžeš naprogramovat s nahráváním z externího zdroje (tedy esli to umožní) a STB si naprogramuješ čas od - do a kanál z kerýho chceš nahrávat.

Jak prosté milý Watsone :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...