Přejít na obsah

Kabelová digitální televize ANO, internet NE


Návštěvník bubbak

Doporučené příspěvky

Návštěvník bubbak

Ahojky, nevěděl byste někdo, jak "donutit" UPC, aby mi upgradovali "skříňku" před domem? Dávám sem kopii emailu, co jsem jim poslal:

 

"Dobrý den, v našem domě, kde jsou tři byty jsme si nechali instalovat UPC kabelovou televizi. Já bych ale ještě k ní chtěl internet, jenže při zadávání objednávky systém hlásí, že je u mě nedostupný a nejde tu. Jelikož jsem již TV s internetem od Vás v minulosti měl na jiné adrese, nemůžu se s tím smířit, že by tady nešel. Technik, který mi tu TV instaloval byl tak moc ochotný, že se mi začal "pídit" proč tu inetrenet nejde a zjistil, že by to nebyl žádný problém - stačí prý ve "sloupku" před domem vyměnit nějakou součástku za novou (říkal tak 30 minut práce). Pak nechápal, proč od UPC sloupku, který je vedle (předposlední v ulici), tak prý v cestě k tomu mému (který je poslední) je jakýsi "datafilter", ale že nemá vůbec žádný ponětí proč tu je, ale že technicky je internet možné udělat a že Vás mám poprosit, zda byste se mi o to nepostarali, tzv. problém nechali zadáním práce odstranit a tudíž by mohl vést do našeho domu i internet. Hrozně moc bych si ho přál, myslíte, že by to bylo možné? Moc děkuji za ochotu a pevně věřím, že to půjde. S pozdravem J. Hačka"

 

Díky všem za pomoc,

s pozdravem J. Hačka, Plzeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

No ono asi ten technik nevidí co je potřeba k nastavení trasy k tomu sloupku.

Jsou sousedé připojeni v sousedních domech ?

"datafiltr" se v některých případech používá když je nevyhovující rozvod který do sítě posílá rušení a který právě hlavně vadí internetu.

Navíc tu na fáru asi pláčeš na špatném hrobě a musíš přímo na UPC.

Já třeba čekal 15 let než k nám dotáhli UPC a to je protože byl problém že kabel končil před domem ale k dotažení do domu O2 nedalo svolení.

Na hlavu postavené ale prostě bylo potřeba i svolení od nich tak třeba to je podobné u Vás že je potřeba úprava - výměna kabelů a protože se tahali dříve a byli součst nějaké smlouvy která s výměnou nepočít nastává problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...