Přejít na obsah

Cisco ECP 3925


Návštěvník king.mar

Doporučené příspěvky

Návštěvník king.mar

Ahoj chci se zeptat mám modem odkoupený cisco ECP3925 a v pátek mi přestal chodit internet, kdy na modemu začal blikat US . když nešel nějakou dobu zavolal jsem na technickou podporu, kde mi bylo oznámeno, že mají v mém městě poruchu a že do 20hod by mělo byt vše v pořádku. Nebylo, proto jsem volal opět, kde mi bylo uvedeno, že se mi nejspíš modem rozbil. Ano muže se to stát neříkám, že ne ale zrovna v době výpadku?  Nebo spíš přecházeli na novější systém a modem je zastaralý a už nejde s tím to? děkuju za pravdivou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king.mar

Oki děkuji a když se zjisti, že není dobrý signál pro tento modem tak si ho budu muset stejnak vyměnit ne? jinak ostatním v domě to jde, 

a hlavně asi až se přejde na nový systém, stejnak by mě čekala výměna, Tento modem je starý

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste modem na chvíli odpojit od elektrického napájení, třeba se vzpamatuje a naladí znovu, případně ho můžete dát do továrního nastavení, musí se vzadu na modemu držet asi 10 vteřin tlačítko pro reset ,vypadá to spíš na nějaký problém se signálem než na vadný modem, ale stejně vám ho v krátké době vymění takže pokud by k vám jel technik UPC, tak si ho zrovna můžete nechat vyměnit, po předchozí dohodě.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@king.mar Ano, výměna Vás nemine. Nevím jak to nakonec v této době různých omezení nakonec bude, ale raději bych to řešil před koncem roku. Myslím si, že práce na síti souvisí s probíhajícím upgradem, aby i tam bylo možné mít 1Gbps internet bez problémů.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi me takhle zacal zlobit Cisco 3912. Po vypadku elektriny prestal fungovat. Nebyl uplne mrtvej, jen  nektere kontrolky prestaly svitit, internet nesel. Duvodem se ukazal byt vadny zdroj. Po jeho vymene router vesele makal dal az do letosni vymeny za Compal. 

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Cisco ECP 3925

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...