Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

dave67 > Lze si podle sebe seřadit oblíbené stanice a zvolit "používat pouze oblíbené". To nastavení vám zůstane i po restartu a pokud použijete tlačítka EPG nebo CHannel ▲ a ▼, tak vidíte a procházíte pouze oblíbené v pořadí v jakém jste si je seřadili.

 

Pokud ovšem nejste v EPG a použijete tlačítka ▲/▼ co jsou u OK, tak procházíte seznamem všech kanálů včetně rádií seřazených podle UPC a pokud v tomto procházení přepnete na kanál, který nemáte v oblíbených tak se vám nastavení "používat pouze oblíbené" deaktivuje a musíte ho znovu zapnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal, že oblíbené kanály mají přiřazena čísla podle pořadí v jakém jsou v seznamu oblíbených a pokud máte zapnuto "prohlížení pouze oblíbených" tak tato čísla můžete použít při rychlé volbě kanálu na číselné klávesnici navzdory tomu, že podle řazení UPC má tento kanál přiřazeno číslo jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, zda po aktualizaci na Horizon se na setoboxu zobrazuje čas a před tím tam nebyl? - setobox nemám, ale rodiče mi tvrdí "předtím tam čas nebyl, teď ano", případně dá se nějak vypnout? tátovi vadí, že to moc svítí..:) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta aktualizace ta je síla. Názvy některých programu jsou špatné, například Barrandov Plus je napsáno Meteo TV , těch programu je více atd....To jsem to zkusil vypnou z elektriky i tovární nastavení co doporučovalo UPC. Ten čas na displeji nejde vypnout, dlouhé zmačknu vypnutí a čas se nevypíná. To mám zapnutý ECO režim, zapnutí trvá zrubá kolem jedné minuty.

  • Premium
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem provedl upgrade fw a jsem strašně nas....j.... timeshift na externí hdd přestal fungovat.... trvalé nahrávání přestalo fungovat.... práce s oblíbenými kanály je v podstatě nepoužitelná.... a to je jen malý výčet toho, co před tím fungovalo a už nefunguje.... :-(

 

nápodobně - také mne tato aktualizace dost vytočila...opět se mi potvrdilo pravilo - "chceš-li někoho nasrat - dej mu upgrade"...když pominu to, že mi i zmizely všechny programy z mého balíčku a zbyl jen ten základní (což se sice vyřešila, ale musela jsem telefonovat do UPC), tak navíc na starší televizi nefunguje nastavení obrazu - prostě si nastavení nezapamatuje, takže mám obraz natáhlý (už jen přijít na to, jak se to nastavuje byl nalý porod :)) a když jsem toto reklamovala u UPC, tak mi oznámili, že o tom ví, ale že bude trvat, než software opraví a bylo mi řečeno, že pokud to chci rychle vyřešit, že si mám koupit novou TV :? ...opravdu duchaplná rada...oni něco vydají, lépe řečeno nám to nacpou a když to nejede jak má, tak máš smůlu zákazníku...takže volám na obchodní, že odmítám platit za nefunkční služby :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...