Přejít na obsah

Propojení při službě Horizon


Trabi

Doporučené příspěvky

Zdravím, nevím jestli toto patří sem, kdyžtak to klidně přesuňte. Jde mi o toto:

 

Testoval jsem Horizon box a když mi to sem přišel technik propojovat, nestačil jsem se divit. Do zásuvky jsem dostal rozbočovač a z toho vedou 3 kabely - jeden do ložnice, do moodemu, který uý nepotřebuji (modem je v STB) druhý a třetí dírou ve zdi do obýváku k TV - jeden je volně položen-odpojen a jeden je v STB. Zároveň mi vede z STB v obýváku ethernet kabel do PC, zdí, do PC, který je v ložnici. Nechávám si Horzon, tak se chci optat, zda nestačí tedy ten kabel, co vede do ložnice do mnodemu zlikvidovat a ten volný, co je v obýváku taky? Stačí jeden kabel se zásuvky UPC sdířka DATA do STB, jak to mám teď a jenom nechat ten ethernet kabel propojenej s pocitačem? Nebo je to jinak? Díky moc za radu, jsem laik, díky

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když kdysi dávno testoval stovku, tak sem měl taky zapojený oba modemy, páč ve smlouvě byl ještě pořád starej internet, kterej fungovat musel, a stovka byla jenom testovací bez jakejchkoliv záruk

ale je otázkou, jestli tady přes ten novej stb už funguje i internet :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...