Přejít na obsah

Ubee EVW3226 inštalácia


Návštěvník Vojko

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vojko

Dobrý deň,

 

dnes pri návšteve UPC mi ponúkli ich nový router Ubee EVW3226.

Starý CISCO EPC3208 som odpojil a zapojil tento nový.

Všetko prebehlo v poriadku, LEDka power svieti, DS a US svietia na modro, ONLINE na bielo, WLAN na zeleno.

Pripojil som počítač pomocou Ethernetového kábla do portu ETH1, no tu nastal problém. Počítač nedokáže identifikovať sieť. Do administrácie routeru sa viem pripojiť, no prístup na internet nemám. Taktiež som skúšal pripojiť notebook cez WiFi, no tiež ten istý efekt. Zadal som heslo, pripojilo ho no nedokážem sa dostať na internet.

 

Neviete kde by mohol byť problém? Volať na technickú podporu ešte nechcem, možno mi tu niekto šikovný poradí. :)

 

Ďakujem za akékoľvek rady, prajem príjemný zvyšok dňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vojko

Tak zavolal som na technickú podporu a údajne mi mala byť doručená aj nejaká A4 kde sú pokyny pre registráciu modemu. Pán na podpore mi to spravil a už všetko beží tak ako má. :)

 

Ešte by som sa Vás chcel spýtať, čo je rýchlejšie?

Keď ako WiFi router budem využívať tento nový Ubee alebo môj starý TP-LINK TL-WR1043ND?

 

Ďakujem všetkým veľmi pekne za odpovede. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží také na tom, jaké pásmo a jakou normu 802.11 budete využívat. Pokud budete používat N only, tak by to mělo být stejné co se týče přístupu na internet. Dle technické specifikace, by měl být ten router o něco rychlejší. Každopádně bude nejspíše dosahovat mnohem lepších výsledků co se týče síly vysílaného signálu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...