Přejít na obsah

Výmena STB


Návštěvník tom.polacek

Doporučené příspěvky

Návštěvník tom.polacek

Dobrý večer.

 

Používal som starý typ STB - Handan CV-6000 DVR. Kúpil som novú televíziu a pri pripojení pomocou SCART-u mi zurčí zvuk (skúšal som aj pripojenie pomocou cinchov ale bez zmeny (pri prezeraní filmu cez USB je zvuk OK)). Chcel by som teda vymeniť starý STB za nový. Tu sa píše ( viewtopic.php?f=10&t=2239 ) že Handan už upc nepožičiava, vymenia mi ho teda za nejaký kaon?

Stačí si len dohodnúť termín s technikom a výmena je bezplatná? Alebo mi viete poradiť inú variantu?

 

Ďakujem,

Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...já to vidím asi takto.

...pokud nejde o nahrávání,tak určitě pořídit jen modul s kartou. UPC to neoficielně nabízí do pronájmu za 70Kč na měsíc.

...pokud by byl zájem o nahrávání,zkusil bych na UPC vymámit stb HD PVR(KaonB4003),oficiálně to nejde ale někde jsem

pochytil že se s nima snad dá něco vyjednat.

 

Pak už je tu jedině možnost přejít na nové prostředí Horizon(nabízí 2 různé setoboxy),ale to je tu hodně krátce a je tu o tom dost diskutováno.

 

 

...a to je právě ten problém že tu už není žádná jiná jednoduchá a funkční alternativa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Nejspíš to bude v rozdíl v uzemnění, zkusit galvanický oddělovač, případně si na to objednat servis u UPC, kde ho technik dodá v cene servisního výjezdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...