Přejít na obsah

UPC Wi-free


Návštěvník inko1

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

Zdravím,- UPC rozjíždí zdarma samostatnou wifi síť (už asi víte o co se jedná), která už fachčí v některých velkých městech. Já o toto nemám zájem,nikdy to nevyužiji,ale aktivace v mém modemu (HRZcihla) bude zbytečně sosat elektřinu.V zaslaném dopise uváděli,že to budeme mít aktivované automaticky.Psal jsem na UPC,že to nechci.Odepsali,že to mám deaktivovat v Moje UPC. Nikde jsem tam však tuto možnost nenašel,ani na dalších odkazujících stránkách. Nevíte prosím,jak to mohu deaktivovat ? Zda si musím vytvořit heslo,přihlásit se a pak budu tu deaktivaci mít k dispozici?

Upraveno uživatelem inko1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

:o) a to jestli máš aktiviovanou wifi free nebo ne se na spotřebě elektriky nepozná za rok v řádu desetikorun.

Už se to tu někde probíralo a jetli se nepletu tak TC při zapnuté WiFi spotřeba 9W a při vypnuté WiFi 7W ale to by musela být vypnutá úplně WiFi tak že i tvoje :) a počítám že jestli TC vysílá jednu nebo dvě sítě bude rozdíl v odběru ještě menší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Omlouvám se,zadal jsem do vyhledávače a odpověď byla:"Nebyl nalezen žádný příspěvek, protože slovo wi-free není obsaženo v žádném z příspěvků." Udělal jsem však chybu,žejsem to zadal v sekci Digitální televize. Takže pro natěšeného Slamba dalších 10 "novejch" zakládat nebudu, i když zase těch témat až tak moc zde není.

Ohledně elektřiny: v letáku z UPC je v b.4:"Zapojení zařízení do sítě UPC Wi-Free může mít vliv na spotřebu el.energie. Nejsa odborník,raději jsem se zeptal.

Marek: "Na tomto zařízení to nefunguje" ,- jenom mě udivuje,že to neví v UPC,kde mi toto mohli sdělit a nemusel jsem se zde ztrapňovat.

Tak ještě jednou,- pardon!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Marek: "Na tomto zařízení to nefunguje" ,- jenom mě udivuje,že to neví v UPC,kde mi toto mohli sdělit

Tak oni to v UPC vědí, jen to asi zrovna nevěděla operátorka v KC, na kterou jsi měl "štěstí".

Jediné dva modemy, ne kterých UPC Wi-Free běěží jsou Cisco EPC3925 a Technicolor TC7200, což má UPC uvedeno i na svých stránkách v části Časté dotazy pod otázkou:"Pro jaké modemy je určena služba UPC Wi-Free?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...