Přejít na obsah

Horizon HD DVR Mediabox - nefungují TITULKY


Návštěvník SarkaART

Doporučené příspěvky

Návštěvník SarkaART

Dobrý den, potřebovala bych poradit k Horizon HD DVR Mediabox, nefungují titulky, i když jsou nastavené jak v Nastavení - Vlastnosti - Titulky - Čeština, i druhým způsobem u kanálu (např. HBO) - spuštěný film - ok - info obraz a zvuk - titulky - ok - čeština (film má k dispozici dle info české titulky a 2 jazykové mutace - ang, češ).

 

Dále se chci zeptat, jak lze spárovat TV Smart, abych mohla využívat jen 1 ovladač.

 

VELMI DĚKUJI ZA KOMENTÁŘE A POMOC.

 

S pozdravem Šárka :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

sparovani s TV mas v navodu strana 24

http://www.upc.cz/pdf/manualy_dtv/hd_dvr_mediabox_uzivatelsky_manual.pdf

Párování dálkového

ovladače s televizorem 1 Zapněte televizor standardním způsobem. 2 Stiskněte a  podržte tlačítko HLASITOST

DOLŮ a současně stiskněte tlačítko ZDROJ.

Po cca 3 sekundách se rozsvítí, rozbliká

červená kontrolka ZAPNUTÍ TELEVIZORU.

Uvolněte obě tlačítka.

3 Pomocí číselné klávesnice na dálkovém

ovladači zadejte 4místný kód značky svého

televizoru (viz str. 83—90). Samsung je kod 2448

4 Chcete-li ověřit připojení, namiřte dálkový

ovladač na televizor a televizor vypněte po

-

mocí tlačítka televizoru. Pokud se televizor

nevypne, opakujte postup od kroku 1.

5 Pokud se televizor úspěšně vypne, uložte

nastavení stisknutím tlačítka REC

 

Nebo primo navod na UPC

http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/televize/horizon-mediabox/parovani-dalkove-ovladani-televize/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SarkaART

To je pak zvláštní, když v informacích o filmu HBO píše, že titulky jsou k dispozici české a realita je naprosto jiná :roll:

 

Každopádně děkuji za informaci Stando.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spiše je to informace, že se u tohoto programu nachází i subtitles stopa, stejně jako u Cinemaxů a jiných programů. Neviděl bych to jako informaci o tom, že zrovna u tohoto pořadu jsou k dispozici i titulky

 

odeslano z MT pomocí Tapatalk

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník simonides2000

Šári tak, jak to popisuješ by to mělo jít. Pouze u prvního pokusu mi trvalo tak půl minuty, než naběhly. HBO má standardně všechny filmy a pořady opatřeny titulky. Tam se nemůžeš zmýlit v pořadu. Zkus znovu přímo třeba HBO - 2×OK - obraz a zvuk - titulky - čeština. Chvilku počkej - musí to jít (samozřejmě ve "Vlastnostech" máš titulky povoleny). Vyzkoušej si takto i zvuk (angličtina, čeština). Dej vědět, jestli zvuk i titulky už fungují. Já se peru s "Oblíbenými programy" :-( Pokud mi nic neuniká, tak lze nastavit pouze jeden mód "Oblíbených" (ne jako u předešlého set-top-boxu, kde jich bylo asi 20). Nejde upravovat pořadí kanálů bez toho, abych musel zdlouhavě mazat a opětovně dávat zpět jednotlivé programy (kdo má TV Philips ví, o čem mluvím a jaká debilita je řazení kanálů) a nejde ani zobrazit TV průvodce pouze pro Oblíbené" (vždy se mi zobrazí v jakémkoli TV průvodci seznam všech kanálů, i když jsem v módu "Oblíbených"). Pokud tomu tak opravdu je, tak je to teda pěkná pakárna, která tento mediabox dost devalvuje. Přivítal bych více módů "Oblíbených", možnost posunu kanálů na požadované místo jednoduchým přeskakováním, než "systémem mazání" a TV průvodce pouze v módu "Oblíbených", pokud v tomto módu jsem (tak, jak to šlo na starších typech set-top-boxů Kaon od UPC). Ale to bych chtěl asi moc. Možná jsem taky něco přehlédl a jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SarkaART

Díky moc "Simonides2000", ano, nic víc už nevymyslím a přechod do češtiny funguje ale prostě u některých filmů nejsou titulky, což je škoda. Já se taky poprala s "Oblíbenými programy" a jsem překvapena, jak to není uživatelky přínosné, ba naopak, je to nepřehledné a nelze udělat více módů, což mně vadí, já měla také upravené kanály dle sebe a žánrů, ted jsem si vytvořila horko těžko jeden a navíc, stále nevím, když mám mód oblíbené pořady (své vlastní řazení), když kliknu na přehled "Guide" tak je tam mám vlastně všechny a ne jen ty mé vyselektované oblíbené...

 

Tak ať to jde a ještě jendou díky za odpovědi! :salut::D

 

Hezký den všem :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník simonides2000

Teda Šári nevím, že by u filmů na HBO nebyly někdy titulky... Ale nepopírám, že je to možné. Z tvé odpovědi nevím, jestli ti jdou, nebo ne. Klidně si dej češtinu a k tomu zapni titulky. Měly by jít taky. Jinak řeším (teda spíš neřeším) stejný problém s "Oblíbenými". Taky jsem byl na ně zvyklý. Možná bych se smířil s jedním módem, ale to řazení kanálů a nemožnost zobrazit TV průvodce pouze pro mé "Oblíbené" - je šílená. Lépeřečeno o ničem. Někde jsem četl, že prý uvažují o možnosti řazení kanálů upravit tak, jak to bylo u starých. Uvidíme. Kdybych si mohl nechat starý KAON (jakože už to opravdu nejde, protože prostě nestíhá), tak bych si ho nechal. I když některé vychytávky této nové cihly by mohly v budoucnu osvěžit podívání. Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SarkaART

No já jsem se smířila, že u některých filmů/pořadů nejsou k dispozici titulky /od UPC/, protože někde je film má a někde ne (i když v informaci o filmu jsou uvedeny), takže Kocourkov. S těmi oblíbenými, snad bude nějaký update do budoucna, že by to umožnil jako na starém Kaonu..uvidíme :roll:

 

Ať se daří a hezké letní dny 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...