Přejít na obsah

TC7200+uTorrent active/passive


Návštěvník diesel

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Zdravím všechny,mám taky problém zdá se co se portů týče.

Modem Ubee sem dostal asi před rokem všechno jelo v pohodě ale nedávno ze dne na den prostě cvak a nemůžu se připojit na žádné servery,ať už herní nebo třeba torrenty jediné co mi funguje je prohlížení webových stránek.

Dopátral jsem se k tomu že by se mohlo jednat o nastavení portů ale co víc do modemu se nemůžu dostat přes žádnou ip adresu (192.168.0.1 - 192.168.100.1 -192.168.1 a bla bla bla prostě nic nežere na na wifi router od TP Link se dostanu ale když ho odstraním a šoupnu se rovnou přes modem tak se tam dostat nedá a tím pádem nenastavím ty porty...

Setkal se s tím někdo?když dejme tomu zavolám na upc a požádám si technika udělá s tím něco?

 

dík

V samotným modemu žádný porty nenastavíš. Vlastně tam nenastavíš z pohledu uživatele vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

to Diesel: Prosimte potrebuju to taky rozchodit na strejnym Routeru (TC 7200). Nemohl bys mne rict jakou mas od UPC IP ? Statickou nebo takovou tu co se obcas muze zmenit (vetsinou se ale nemeni) ?

A potom jeste, jestli mas PC do routeru zapojeny pres kabel nebo jedes pres Wifi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník diesel

mel jsem dynamickou(tu menici) a jel jsem pres kabel. TC7200 uz nemam presel jsem na horizon. ale kdyz pujdes bod po bodu jak psal TSY tak ti to urcite pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...