Přejít na obsah

Po aktualizaci na Horizon nejde Set-top Box


Návštěvník david.jersak

Doporučené příspěvky

Návštěvník david.jersak

To: Marek - pokud mi "nevyžádanou" aktualizací zničili stroj oni (já jsem ji neprováděl), měli by mi zařídit náhradu. Ale to už je jedno, nějak nemám už sílu bojovat s větrnými mlýny jako je UPC. Takže tím asi toto vlákno ztrácí smysl :-). Kdyby měl někdo zájem o STB Kaon kde nejdou placené kanály, jinak je ok, tak nabízím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm a kdo kliknul na Ano? UPC? Před 2 roky jsem aktualizoval svůj HTC Desire, který byl po záruce a ROM na něj upravoval můj operátor. A došlo k bricknutí zařízení. Smolík a telefon letěl do elektroodpadu (resp. jsem za něj šel do Pražské ZOO za 1Kč). Také mě k upgradu nikdo nenutil, mohl jsem ty otravné hlášky ignorovat. Jste svéprávný, tento krok jste udělal ze své svobodné vůle, nikdo Vás nenutil.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david.jersak

Popravdě, nevím zda bylo někde nějaké potrzení aktualizace (je to možné, STB je u rodičů, nepotvrzoval jsem to, řeším problém za ně :-)). Jen mě štve, že to před aktualizací šlo a už to nejde. Neberte to jako nějaký náš konflikt. Doma mám Conax kartu v TV a jsem spokojený (až na to že se mi zase blbě načítá EPG, budu řešit v jiném vláknu..). TV u rodičů mi kartu Conax neumožňuje Nelíbí se mi také, že se po té aktualizaci na HORIZON Kaon blbě třídí programy. Způsob toho třídění je na... Myslím že se to tu všeobecně řeší. Já, respektive rodiče, byl spokojený s Handanem se zeleným okem. Ten KAON se mi zdá mimo jiné nějaký zpomalený a prostě naprd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david.jersak

V zápalu zuřivosti jsem sem napsal. Nějaké rady dostal :-). No a dospěl jsem k názoru, že se s tím smířim. Nebo zkusím konkurenci. Tím bych to uzavřel. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal technik.. Zkuste pisnout/zavolat do UPC s tim signálem nic s tím neztratite.

 

Spekulace: A případně zkuste vyndat Conax kartu z Tv modulu a zkusit ji v tom StB pokud se nepletu tak nějaké predplatne by tam melo byt?

 

TO Mark: Ono tam jste mel na výber.. U UPC sice taky, ale furt zl vyskakovalo a neslo to trvale vypnout

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...