Přejít na obsah

Win 10 bez připojení k internetu


Návštěvník Dadejs

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dadejs

Zdravím,

mám takový drobný problém. Vždy po spuštění pc se mi spustí bez připojení k internetu. Připojí se vždy až po restartu. Začalo to dělat po upgradu na Windows 10. Nesetkal se s tím někdo? Router mám Cisco EPC3925.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Mně zase internet vypadával, doporučuji odinstalovat ze správce zařízení (pravé myšítko a kurzor ma ikoně Start)

síťovou kartu a po restartu nainstalovat původní ovladače, případně ve správci zařízení otevřít vlastnosti síťové karty a na záložce Ovladač klikni

na Vrátit změny ovladače.

Win 10 si bohužel nainstalují svůj ovladač, který nestojí za nic.

Stejně tak jsem musel reinstalovat ovladače USB 3.0 (při ovladači Win 10 to jelo jen kolem 20-25 MB/s)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Tak ve správci zařízení dej u Síťového adaptéru (přes pravé myšítko) odinstalovat a restaruj počítač.

Případně napiš sem typ síťového adaptéru (Např já mám Realtek PCI GBE family controller)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Ovladač si stáhni tady - je pro win 10 zhruba desátý shora.

Nejdříve odinstaluj starý /jak jsem psal výše) a po restartu nainstaluj nový + zase restart

 

https://downloadcenter.intel.com/product/47549/Intel-82579-Gigabit-Ethernet-Controller

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Ahoj, měl jsem úplně stejný problém a vyřešil to update ovladačů, čili není to routerem, ani modemem od UPC.

V době vydání W10 ovladače nebyly, respektive byly, tvářily se že jako všechno OK, ale po restartu LAN nenačetla IP adresu a nic nešlo, musel jsem vyndat 2x-3x LAN kabel, aby se to chytlo.

Cca před týdnem se ovladače objevily (využil jsem prográmku "Driver Booster") a po přeinstalaci ovladačů LAN vše v pořádku.

Síťovka na MB Realtek® 8111E , 1 x Gigabit LAN Controller(s), featuring AI NET2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nastavení firewallu u epc3925 dělalo problémy ip flood detection, je třeba nechat vypnutý

 

U Technicoloru TC7200 se ta volba v CZ ( v českém menu ) jmenuje prosím jak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...