Přejít na obsah

Zapojení Technicolor TC7200 + D-link GO RT N-150


Návštěvník Sova_ka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Sova_ka

Dobrý den,

 

hledal jsem všude možně, zde na fóru i fórech jiných, ale asi mi pořád něco uniká. Chtěl bych se zeptat, zda by někdo byl ochotný napsat, popř. odkázat na návod, jak nastavit druhý router (D-link GO RT N-150) za modem-routerem Technicolor TC7200, a to pro laika a nějak blbuvzdorně (jakou adresu kam vložit, viz screeny dole). Chtěl bych to proto, že TC7200 od UPC nedosáhne v našem mezonetu do nejzažších míst, a proto potřebuji posílit signál. Dole připojuji nějaké screeny z nastavení druhého routeru od D-linku, nastavení u UPC modem-routeru hádám každý víte, jak vypadá. Cokoli jiného potřebného bych uvedl, zjistil.

 

3.jpg.4d7ccee1d9399923a755560b6c2c0101.jpg

internet_settings.png.8528a7175a727e7f7cf9e1f244c39cb8.png

network_settings.png.9b4841d0178187d7d74984bf56716ca2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Za router se pro rozšíření WiFi dává Access point a nikoliv další router. Access point třeba TP-LINK TL-WA701ND nebo TP-LINK TL-WA801ND

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

jak píše tomus, buď zapojit do lan a v administraci vypnout DHCP (to zapoměl napsat),

nebo ten router bude míš i bridge a tudíž v tom případě strčit z tc7200 do WAN.

 

 

dívám se, že ten router má access point mode (druhý obrázek). To zapni ;)

 

V tc7200 http://192.168.0.1/system/switch-mode.asp zapni router mod, jestli ho tam nemáš, možná bude IP http://192.168.100.1/system/switch-mode.asp hesla a jména nastavit stejná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

nastavit dynamic (DHCP). ALe to u access point mode by nemělo chtít.

 

Respektive se ti ještě můžou hádat IP, nastav si u routeru jinou podsíť než je 192.168.0.0 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník

zdravim. prosim pekne tiez mam ten isty problem, ale nepomohlo mi nic. skusal som nastavit router od UPC do bridge, ale Dlink mi stale nechytil internet. Chcem sa vas preto opytat... ake by ste nastavili IPcky? upc ma 192.168.0.1... a tu istu ma preddefinovanu aj Dlink. A potom ako by ste nastavili DHCP. Prosim ak mi budete ochotni poradit, tak vedzte, ze o sietovani nic neviem a preto mi prosim napiste konkretne cisla ip... dakujem vopred krasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

este by som chcel ozrejmit moju situaciu. kupil som Nasku a je od apple TV vzdialena tak 5m a jednu stenu. Apple TV mi pri prehravani filmov z NASky vypisuje, ze slaba siet. Lan kabel nemam ako dotiahnut k tv, jedine ze vyburam steny. Preto som chcel pouzit to, co mam doma k dispozicii a to je starsi Dlink DIR 868L. Skusal som uz cokolvek. Aj ten Technicolor od UPC dat do modu bridge. Nic mi nepomohlo, aby Dlink dostaval internet. Za kazdu radu budem velmi vdacny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...