Přejít na obsah

Program nebyl objednán - přestože by měl jet


Návštěvník lucia

Doporučené příspěvky

Návštěvník lucia

Zdravím,

jdu i sem pro radu. Před pár měsíci jsme koupili novou televizi, která už podporovala HD. Setobox jsme měli starý, ale přesto nám jelo pár programů v HD, ale ne všechny. A ani nám nejely všechny programy, které měly. Po čase přišel technik a dal nám HD setobox. Nejsem si úplně jistá, který balíček máme, ale mám zato, že Klasik, protože platíme 326 korun.

Když nám byl zapojen nový settobox, tak nám pár týdnů jely úplně všechny programy. Nejspíš nás chtělo UPC zlákat, abychom si je objednali. Po čase je teda vypli a nám zůstaly programy, právě podle toho balíčku Klasik. A dnes jsem zjistila, že nám ani všechny programy nejedou. Namátkově nám nejede Nova HD, Cinema HD, Fanda HD, Prima Cool HD, Dvojka, CS Film. Vím, že toto musíme řešit přímo s UPC, ale to bude možné až v pátek a proto jsem se přišla zeptat, jestli někdo nemá stejnou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přestala jít TRAVEL,nejdřív tam vysílal barandov x krát jsem to změnil,ale pokaždý se barandov vrátil.ale kanál pořád ukazoval,že le Travel a tento týden nejde a službu nemáte objednanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ano...stejny problem. Vcera vecer jsem mluvil s technikem a v pondeli by to melo byt vyreseno. Ja si objednal navyseni sluzeb, internet zrychlil v pohode a na TV mi jde jen par takl. programu, ztkousel mi obnovit signal, poslal, a nic....tak snad zitra to pojede, jak ma. Nejaky problem s propisovanbim, ci co...

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...