Přejít na obsah

Torent IP adresa.


Návštěvník okkhs

Doporučené příspěvky

Návštěvník okkhs

Dobrý den,už si nevím rady.Před týdnem přestal stahovat utorrent,nepřihlásím se na steam a on-line hrát nejde nic.Nešli otevřít porty v utorrent,to jsem nějak rozchodil bylo vypnuté Upnp a výsledek testu je Port je otevřen:Vaše sít je nakonfigurována správně,ale výsledek testu rychlosti je vypršel čas 10060 nebo jak to je a nestáhne ani neodešle nic.A mám na výběr testování jenom VídenAT a Prahu,předtím sem měl tam měl víc možností.Sem připojený na Technicolor 7200,jedno PC přes kabel a notas přes wifi.Zkoušel sem už všechno co sem zde na fóru našel,reset,tovární nastavení modemu,bridge mod,firewal vypnout a furt nic.Odpojil sem pc od modemu,totálně zformátoval a přeinstaloval notas z win8.1 na win7.Výsledek pořád stejný,ještě jsem zjistil podle networkinfo že nemám veřejnou IP adresu ale privátní což je asi důležíté abych byl aktiv a ne pasiv.Volám tedy na UPC,po 20 minutách čekání že sem devátý v pořadí se ozvala baba, které jsem řekl, mám bloklé porty a soukromou ip adresu a jestli mě nějak nebklokly kvůli viru nebo něco.Bylo mi řečeno že nic neblokujou,že bude chyba u mě a jestli nechci telefon za 30kč měsíčně či co a tím hovor skončil a nic nevyřešil.Poradí někdo co ted mám dělat,nebo je chyba fakt u mě?dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY

Pokud das modem do bridge modu tak bys mel mit verejnou ip a tedy port otevren s technicolorem to tak mam.

Pokud mas modem ve vychozim router nastaveni tak je neverejna a jsi pasiv. Staci ale v administraci modemu spravne otevrit port a pak budes taky aktiv.

Takze jsou 2 cesty pres ten bridge se ti otevre vse.

 

S tou rychlosti nevim v cem je problem snad poradi nekdo jiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Pokut to UPC blokuje tak chyba neni na strane UPC, ale na strane klienta (ktery neochranil svoje zazizeni tak upc chrani sebe a sve klienty) ktery ma napaden pocitac virem, maileverem atd . Na zaklade toho UPC pak blokuje port presk ktery to klient rozesila dale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Pokud das modem do bridge modu tak bys mel mit verejnou ip a tedy ...

IP od UPC je vždy veřejná. Volit můžeš jen mezi dynamickou IP a statickou IP (za příplatek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Pokut to UPC blokuje tak chyba neni na strane UPC, ale na strane klienta (ktery neochranil svoje zazizeni tak upc chrani sebe a sve klienty) ktery ma napaden pocitac virem, maileverem atd . Na zaklade toho UPC pak blokuje port presk ktery to klient rozesila dale.

 

špatně jsem to napsal. Bylo to myšleno tak, že ti to zablookovalo UPC kvůli nějakému viru, slečna za telefonem možná nevěděla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY
Pokud das modem do bridge modu tak bys mel mit verejnou ip a tedy ...

IP od UPC je vždy veřejná. Volit můžeš jen mezi dynamickou IP a statickou IP (za příplatek)

 

No, ale pokud má modem co se chová ve výchozím nastavení jako router (tedy např. Technicolor jako mám já), tak jeho IP není z venku vidět (bude na torrentu pasiv).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...