Přejít na obsah

Modem + Kaon s Horizon misto cihly?


Trabi

Doporučené příspěvky

Dobry den,

 

chci se optat, kdybych chtel vymenit cihlu a misto toho si dat klasicky kabel. modem + STB Kaon, pomohl bych si nejak? Jde mi o to, ze cihla ma zmrseny teletext a dalsi veci. Jak je na tom s teletextem Kaon? Vim, ze umi nahravat na ext. disk, nevim ale jaka je max. kapacita. Predpokladam, ze je jednotunerovy. Jde mi o to, jaky je obraz, zvuk, zda se neseka (jako napr. stary Kaon KCG4003). A taky, jak vypada prostredi Horizon oproti cihle v tomto boxu? Moc díky za odpoved.

 

Jo a jeste jedna vec - ted se objevuji rychle modemy - Compal s 24/8 kanaly, coz je super, ale ta cihla to evidentne nema, takze az se zrychli, nezvladne to.....nebo je to jinak?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo využít CA modul, kde by jste si dost pomohl, teda záleží na Vaší TV. (Ale právě tu cihlu jsem bral kvůli archívu,timeshiftu a případně MyPrime, ale to nezachraní to, že cihla se prodává za 7 tis a stejně se bude muset dát i s modemem, což se jim nepovedlo..)

 

Kaon nevím, zda bych zvážil, kdyby ta moje TV měla CI slot, tak CA modul by byl jasnou výhrou.

 

Ono i současné modemy-routery Cisco,Ubee by se museli vyměnit. Technicolor něco málo snad nad by měl zvládnout, ale tam mi chybí Dualband, podpora ac. Počkal bych na Compal-Hitron a nebo pokud koupíte modem za 300-400 Kč, tak nějaký čas by to mohlo stačit a dát za to router.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

 

chci se optat, kdybych chtel vymenit cihlu a misto toho si dat klasicky kabel. modem + STB Kaon, pomohl bych si nejak? Jde mi o to, ze cihla ma zmrseny teletext a dalsi veci. Jak je na tom s teletextem Kaon? Vim, ze umi nahravat na ext. disk, nevim ale jaka je max. kapacita. Predpokladam, ze je jednotunerovy. Jde mi o to, jaky je obraz, zvuk, zda se neseka (jako napr. stary Kaon KCG4003). A taky, jak vypada prostredi Horizon oproti cihle v tomto boxu? Moc díky za odpoved.

 

Jo a jeste jedna vec - ted se objevuji rychle modemy - Compal s 24/8 kanaly, coz je super, ale ta cihla to evidentne nema, takze az se zrychli, nezvladne to.....nebo je to jinak?

 

ten STB KAON je ještě větší šrot než ta cihla. Mám oba jeden horší než druhý. Ještě že zítra ta cihla letí pryč. A pak bude následovat ten STB Kaon. Zlatý CA Modul.

  • Premium
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jo, skoda, ze uz se CA nedaj koupit od UPC....a kdyz od nekoho koupim modul, tak se to nejak hlasi na UPC? Mam TV z r 2009, takze CI nema :-( ale chci k Vanocum neco lepsiho koupit....takze s CI+ a funkci HDD nahravani na ext. disk....jo a jde kdyz mam CA modul HBBTV? na STB nikoliv....

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, při CA modulu HBBTV funguje.

 

Když odkoupíte modul, tak normálně radši ani nevolat, písnout mail a říct.. Na netu jsem našel, ověřil a odkoupil CA modul, číslo blablabla.. měl by být odkoupen od společnosti Lica prosím o spárování a zaslání Conax karty.

 

Hele i jako částečné řešení (protože to nemá MyPrime, archív, apod.) by posloužilo koupit stb - Technisat, apod. Ty umožnují nahrávat pořady a pak si je pustit v PC. Ale taky je nutné mít CA modul :-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...