Přejít na obsah

Technicolor wifi


Návštěvník evlo

Doporučené příspěvky

Návštěvník evlo

Driv jsem si u jinych lidi co maj upc wifi a technicolor vsiml, ze jim funguje wlan naprosto traticky, moc jsem to neresil, ale ted jsem to tak zkusil pouzit a zas wlan tragicka, ale drat jede. Je to vlastnost u vsech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo

nejede chvilku a pak zas jo

 

v administraci modemu to pise vsude locked

 

A je teda pravda, ze ten kabel jsem vyrabel sam a vysledek neni uplne jak jsem si predstavoval - vede husim krkem kde uz vedou 4 jine a v omko nemeli skladem, tak jsem to musel vzit z alzy ... a alza drat nebyl moc kompatibilni s alza F konektorem.

 

Presto pri pripojeni kabelem nepozoruji tyto problemy. A ta wifi se chova stejne jako kdyz jsem ten modem potkal nekde jinde.

 

Zaroven to muze byt valka s poskytovali obsahu, protoze pres drat lezu jinam nez pres wifi (youtube vs psn).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo

je to fakt wifi - RDP jsem dnes potreboval pouzit a pres wifi nepouzitelne, pres drat jak po masle.

 

Drive na mem routeru, kdyz jsem mel proste pripojeni bez modemu, nebyl s wifi zadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník evlo

Tak jsem to zkusil na vice zarizenich poradne a problem je i dostat se do administrace routeru, takze zas zuzo zarizeni od upc a budu muset resit koupi vlastniho apcka s routerem a nekde na aukru sehnat cisco modem, achjo.

Ale zda se, zetim kabelem co jsem vyrobil to nebude.

 

To, ze se to obcas restartuje je teda taky takove zajimave a nechapu proc to dela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten Technicolor se dá přepnout do režimu bridge a bude z něho čistej modem, takže žádný Cisco shánět nemusíš. A jestli se sám restartuje, tak reklamačka. Navíc pokud k tobě technik pojede, tak nejspíš změří i signál, abys měl jistotu, že to není kabeláží někde po cestě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...