Přejít na obsah

Jak postupovat při koupi CA modulu?


Trabi

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

protože nyní využívám služby Horizon Komplet 300+ + pronájem cihly v ceně 1549 Kč a nejsem s cihlou vůbec spokojenej (je to nedodelek) - chci přejít zpět k CA mobulu.

 

Problém je ten, že LICA mi ho bez karty asi neprodá. Potřebuji tedy samotnej CA modul a kartu si mám vyžádat od UPC?

 

Pak mě zajímá, jak je to s řazením kanálů na modulu jsou nějak seřazené, nebo si je mohu seřadit sám? Myslím, že mi někdo říkal, že je měl podle abecedy....

 

Dále bych chtěl vědět - jak je to s nahráváním na ext. disk. Mohu tedy nahrávat jen jeden program, tomu rozumím, a musím se při tom tedy dívat na ten samý, jak to je u jednotuner. boxu? Nebo se může přepínat na jiný program, nebo MUX?

 

A ještě jedna věc, jak to vyjde cenově a dovolí mě UPC vůbec přejít zpět k CA, když jim vrátím cihlu? Nebude to nějak dražší, když si od nich půjčím tu kartu do CA a modem třeba koupím, resp asi počkám na ten novej.

 

Díky za odpvěď.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

LICA už moduly pro síť UPC neprodává, protože si to UPC nepřeje. Pokud koupíš modul od jiného (bývalého) zákazníka UPC, tak si k němu od UPC vyžádáš novou kartu na své jméno, která je k němu spárovaná. Nevím zda by UPC bylo ochotno spárovat kartu i k modulu získanému jinak. Pronájem modulu od UPC možný je, jen se tím nechlubí, protože by takový klient přišel o úžasné horizontální fíčury.

 

Kanály jsou řazené podle pořadí daného UPC, a zda si je můžeš seřadit jinak, záleží na televizoru nebo STB.

 

Co se dá nahrávat, pořád záleží na tom, jestli má STB nebo TV jeden nebo dva tunery. S modulem CI+ (na rozdíl od CI) myslím že je problém sledovat jiný program než se nahrává i když jsou ve stejném multiplexu, protože CI+ umí dešifrovat jen jeden program najednou. Což některé STB řeší tak, že nahrají program zašifrovaný a dodatečně ho dešifrují. Kdyžtak mě někdo opravte, pokud plácám nesmysly :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

ChanSort existuje ve více verzích, stejný název používá více různých programů. Jejich funkčnost většinou končí rokem 2013. Uveď prosím odkaz na stažení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Retiree

 

https://github.com/PredatH0r/ChanSort/releases

 

 

ChanSort 2015-09-19

 

@PredatH0r PredatH0r released this 8 days ago · 2 commits to master since this release

 

•Samsung J series: fixed deleting of channels

•LG GlobalClone: modified channel names were not written to the file

•LG GlobalClone: ask whether the conflicting xx*.TLL files should be renamed so that the TV can import the GlobalClone file.

•LG GlobalClone: improved support for old file format with may have caused errors due to invalid XML characters inside the file.

•Panasonic: re-enabled channel lists with gaps in the numbers

•Update-Check: looking for latest version at github.com

•Detecting corrupted files with 0 size or all bytes with value 0

 

Downloads

15.2 MB  ChanSort_2015-09-19.zip

 Source code (zip)

 Source code (tar.gz)

 

https://github.com/PredatH0r/ChanSort/r ... -09-19.zip

  • Premium
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

V ramci jedneho muxu sa da nahravat a zaroven sledovat druha stanica aj s CI+.Priklad:V jednom muxe su stanice markiza (zelena),joj a joj+ (biela).Markiza sa nahrava a zaroven sa daju sledovat joj a joj+

 

20150928064044xgxq.jpg

 

Samsung chanel editor

 

http://www.softpedia.com/get/Others/Mis ... itor.shtml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...