Přejít na obsah

Vysoke pingy z niceho nic.


Návštěvník rAstor

Doporučené příspěvky

Návštěvník rAstor

Ještě jsem se chtel zeptat. Jak je to prosím s placením koncesionářských poplatků pokud mám komplet služby od UPC na IČo? Musím platit za každý přístroj když mám sídlo na svou domácnost a nejedná se tedy o klasickou provozovnu? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rAstor

to ja vsechno vim ale pokud to mam na ICO tedy na adresu podnikani/firmy mam ze zakona povinost platit vzlaste za kazdy pristroj tedy co TV/radio to jeden poplatek! O to mi jde

takze pokud mam 3tv tak 3x poplatek za tv coz je hnus samozrejme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Ještě jsem se chtel zeptat. Jak je to prosím s placením koncesionářských poplatků pokud mám komplet služby od UPC na IČo? Musím platit za každý přístroj když mám sídlo na svou domácnost a nejedná se tedy o klasickou provozovnu? Děkuji

Placení koncesionářských poplatků nemá žádnou souvislost s tím, na koho sis zřídil službu UPC. Platíš za vlastnictví televizního a rozhlasovýho přijímače. Tolik zákon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Co je to ten "přijímač"? V zákoně je definice, že přijímá TV vysílání šířené cestou pozemní, družicovou, kabelovou. Tak to pak bude TV přijímač každá věc s obrazovkou, která má internetové připojení přes UPC. Protože tam funguje UPC GO, sice formou datové služby, ale po systému kabelové TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...