Přejít na obsah

HD MediaBox


Návštěvník grinch

Doporučené příspěvky

Návštěvník grinch

Zdravím,

do firmy jsme dostali zadarmo settop box HD MEDIABOX společně s kartou a přístup na cca 110programů. Chci se zeptat je podmínkou, že internet jde přes krabičku UPC nebo zdroj internetu může být jakýkoliv? Ve firmě to určitě nevyužijeme a přijde mi to líto nechat v krabici.

děkuji za info, moc se v tom nevznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Pokud ti nebude vadit, že se dopouštíš nelegální činnosti a můžeš být za to potrestán, tak do toho :-) na druhou stranu, nevím, jestli a jak to mohou zjistit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spol. anténa co máme na baráku je asi DVB-T viď? potom mám doma zásuvku od UPC tak z té natáhnout přímo koax do zařízení? to je DVB-C ?

Ne tak úplně. Společná anténa bude asi mít v sobě jen DVB-T. Ale UPC ve svých rozvodech šíří DVB-T, DVB,C a analogové vysílání.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník grinch
Pokud ti nebude vadit, že se dopouštíš nelegální činnosti a můžeš být za to potrestán, tak do toho :-) na druhou stranu, nevím, jestli a jak to mohou zjistit :-)

 

no vysloveně v emailu psali, že to mám zadarmo ty programy, ale již nikde není psáno a ani jsem nic takového nepodepsal při převzetí, že to nemůžu píchnout do jakékoliv jejich zásuvky, tak co? uvidíme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Jestli máte od UPC sjednanou TV, tak se jako firma připravte na to, že za každý PC, notebook, tablet, smartfoun atd. budete platit koncesionářské poplatky, protože UPC šíří TV vysílání i po IP a tahle zařízení jsou způsobilá to přijímat. Takže jestli to nevyužijete, tak to zrušte smluvně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník grinch

nemáme, máme jen internet, dokonce v té nové krabičce nabízejí i nějaké volné minuty asi 250 na pevné i mobilní linky, což také nevyužijeme. nevím no, dávat do firme settoboxy s TV, je vidět co dělají v UPC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...