Přejít na obsah

Připojení k Wifi-Free, zabezpečení


Návštěvník Beer

Doporučené příspěvky

Návštěvník Beer

Nainstaloval jsem si úspěšně certifikát, připojení je úspěšné. Jenže - mobil mně neustále upozorňuje, že může být moje aktivita třetí stranou monitorována! Předpokládal jsem, že toto má UPC nějak ošetřeno prediktivně.. :(

Neví někdo jak v tomto případě postupovat dál?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Beer

UPC nabízí za nemalý peníz připojení a toto připojení by mělo být bezpečné. Nebo se mýlím? A nač je potom ten jejich certifikát - právě na ten jsem mobilem upozorňován. Tedy nechci od UPC řešit hlášky mobilu, chci za své peníze jen bezpečné připojení :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
UPC nabízí za nemalý peníz připojení a toto připojení by mělo být bezpečné. Nebo se mýlím? A nač je potom ten jejich certifikát - právě na ten jsem mobilem upozorňován. Tedy nechci od UPC řešit hlášky mobilu, chci za své peníze jen bezpečné připojení :wink:

Mně to teda UPC nabízí zadarmo. A hlášky nemám ani na Androidu 2.3.6 (root) a 4.2.2 a ani na W10. Dokonce ani v jednom případě to nechtělo instalovat ten certifikát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Beer

Mám android 5.1 a právě ten vykřičník taky vidím. Od UPC mám kabelové připojení na stolní počítač, na Wi-Free (někdo v baráku) se připojuji jen mobilem, jinou vifinu doma nechytnu. Takže mám na to kašlat a být v klidu?

P.S.: jsem starej blbec, 66 pryč a je to můj první smartfoun teprve 14 dní doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid
Nainstaloval jsem si úspěšně certifikát, připojení je úspěšné. Jenže - mobil mně neustále upozorňuje, že může být moje aktivita třetí stranou monitorována! Předpokládal jsem, že toto má UPC nějak ošetřeno prediktivně.. :(

Díky.

 

Ta hláška co se objevuje v mobilu vůbec nesouvisí s UPC ani s jejich certifikátem ale na určitých verzích Androidu se zobrazuje vždy když máš v telefonu nainstalovanej jakejkoliv uživatelskej, tj. neověřenej certifikát. Jestli tě ta hláška prudí a máš alespoň KitKat nebo novější přidrž prst na tom oznámení, zvol aby už se nezobrazovalo a je vymalováno.

 

Sent from my phone by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...