Přejít na obsah

Naladění led tv


Návštěvník gorila61

Doporučené příspěvky

Návštěvník gorila61

Zdravím technické odborníky, jsem bohužel technický antitalent,takže poprosim hned v úvodu o polopaticke vysvětlení.

V únoru 2016 nám byla provedena výměna stb za novější typ(nyní Conax KCF) a po týdnu nám po dvaceti letech odešla stará TV,takže jsme si pořídili novou LG 32LF580v.Musím podotknout, že to je moje první chytrá TV,takže se s tím ještě budu nějakou dobu prát. Uvedení televize do provozu i propojení k netu jsem tak nějak zvládl,ale mám problém s naladením určitých programu,které jsem v rámci nabidky Komfort+ měl (např. VH1,Mezzo,MTV,dětské programy Disney channel,JimJam a J). Při projíždění programové nabídky se mi objeví pouze název programu a současný pořad, ale obrazovka zůstane černá nejvýše se zobrazí logo LG s nápisem,že není modul CL,TV mám nyní propojen se stb přes hdmi. Dle mého odhadu dělám nějakou chybu v nastavení,ale už jsem se do tolik zamotal, že nevím dál. Buď si zjistit parametry a tyto programy zkusit naladit ručně,nebo je chyba v technice(na straně UPC) nebo prehlizim něco v nastavení. Děkuji za polopaticke rady,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gorila61

Takže propojení UPC kabelem a Hdmi kabelem mezi stb a TV by mělo stačit nebo ještě nějaké další propojení? Ještě jedna antitech otázka, ke vstupu dvb c na Hdmi se dostanu jak,sorry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže propojení UPC kabelem a Hdmi kabelem mezi stb a TV by mělo stačit nebo ještě nějaké další propojení? Ještě jedna antitech otázka, ke vstupu dvb c na Hdmi se dostanu jak,sorry?

 

Na dálkovém ovládání TV tlačítko "INPUT" nebo v menu ikona "VSTUP" :salut:

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte na TV naladěno přibližně 160 TV programů + nějakých 40 rádií, tak je TV naladěná.

Programy nehrají protože jsou zakódované a pro jejich příjem je zapotřebí mít v TV CA modul a kartou. Ten modul se dá u UPC pronajmout místo toho STB.

 

TV lze také používat jako "monitor" kdy se o přepínání programů stará ta Kaon krabička (STB). Ta by měla být s TV spojena HDMI kabelem.

Na TV pak musí být zapnut "nějaký" HDMI Imput.

Přepínání vstupů (Imputů) se provádí buď v menu nebo na DO je v pravo nahoře (druhé odzhora) tlačítko označené Imput (obdélník s šipkou dovnitř)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...