Přejít na obsah

Ubee EVW3226


Návštěvník upchelpme

Doporučené příspěvky

Návštěvník upchelpme

Zdravím, chtěl bych požádat o radu, jelikož já fakt už nevím, čím to může být, popíšu problém: Tento "router" již mám nějákou dobu a vše v pohodě až před nějákým časem se objevil tento problém, když jsem na internetu nebo stahuji, jede vše v pohodě ale když si chci zahrát nějákou multiplayer hru, tak je ten internet nějáký nestabilní, ping mám kolem 20+- a někdy to skočí třeba na 100+- nebo i 400+- na chvíli v pohodě ale po chvilce to samé, třeba 200 ping. Čím to může být? Předem děkuji za veškerou pomoc.

 

PS: K routeru jsem připojen přes síťový kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Nějaká konkrétní hra nebo všechny ? a kde mají server hry ?

Je rozdíl hrát na Německých servech kde ping 20 - 40 je normální , ale na US nebo čínských je to klidně 140 -300 (momentálně MechWarior Online)

Warcraft tam jsme na kolem 40 EU , na US to bude daleko více, a na neoficiálních i klidně ČR nebyl problém 100+ .

Tu nemusí být problém v UPC ale na vytížení linky poskytovatele hry a kde mají server a kolik připojených lidí zvládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upchelpme

Hraju převážně české servery ale myslím že s tím problém není i kdyby to byl francouzský server, ping se sám od sebe zvedne, nemůže to být virem v pc ?

 

Edit: Ano u všech her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...