Přejít na obsah

Půlvteřinové výpadky


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Bydlím v Brně-Husovicích a od pondělka odpoledne má problém vždy tak s půl i s několika vteřinovými výpadky internetu. Při prohlížení stránek to nejde skoro poznat, ale padá mi ICQ, Skype, DC++ a je to dost nepříjemný. Mám 3Mbit připojení a ani si ho pořádně neužiji. Volal jsem na karneval linku, ale řekli mi , že vypínám modem, tak ať ho nechám zapnutý a ať zavolám zítra, že to budou ještě den monitorovat. Tak nevím, doufám, že mi neřeknou, že je vše v pořádku. Nemáte i vy stejný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Pravděpodobně dochází k rušení na některém segmentu sítě, pravděpodobně na blízkém optickém nodu, popřípadě někdě u tebe, tedy mezi zásuvkou a modemem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Geeker

Me se to dnes stalo 3x pak pohoda. Tak nevim. V logu mam toto

 

2006-03-08 10:16:22 6-Notice I401.0 TLV-11 - unrecognized OID umi to nekdo vysvetlit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník beetlejuice

2006-03-08 10:16:22 6-Notice I401.0 TLV-11 - unrecognized OID umi to nekdo vysvetlit?

 

Muzes to klidne ignorovat, TLV-11 je urcene pro nastaveni hesla pro telnet pristup do modemu, modemy, ktere telnet nepodporuji, vyhodi tuhle hlasku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bydlím v Brně-Husovicích a od pondělka odpoledne má problém vždy tak s půl i s několika vteřinovými výpadky internetu. Při prohlížení stránek to nejde skoro poznat, ale padá mi ICQ, Skype, DC++ a je to dost nepříjemný. Mám 3Mbit připojení a ani si ho pořádně neužiji. Volal jsem na karneval linku, ale řekli mi , že vypínám modem, tak ať ho nechám zapnutý a ať zavolám zítra, že to budou ještě den monitorovat. Tak nevím, doufám, že mi neřeknou, že je vše v pořádku. Nemáte i vy stejný problém?

 

 

Takže jak jsem říkal, na karneval lince mi tvrdili, že je vše v pořádu :( Ale mají smůlu, budu tam volat tak dlouho, dokud to nepojede tak jako dřív :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zase volal do karnevalu a technik mi říkal, že měřili nějaké pakety, a že 12500 paketů bylo přijato i odesláno bez chyby, takže u nich prý není žádná chyba, prý musí být chyba na mém počítači, což ale nechápu čím by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli to souvisí, ale já měl od pondělka v Černovicích výpadky několikaminutové. Ve středu mi přestalo připojení jet úplně, tak jsem volal infolinku a jediné, co udělali, že mi řekli, ať ve vlastnostech připojení nezadávám svoji IP, ale ať si nechám připojení nakonfigurovat automaticky (včetně DNS) a od té doby mi to zase jede. V čem konkrétně byl problém nicméně nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim cim to je ale poslednich par dni sem mi z niceho nic "zasekne"net nic se neodesila nic nestahuje,trva to tak minutu. uz mi to docela sere.ma nekdo podobnou zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema
nevim cim to je ale poslednich par dni sem mi z niceho nic "zasekne"net nic se neodesila nic nestahuje,trva to tak minutu. uz mi to docela sere.ma nekdo podobnou zkusenost?

 

Taky mám takovou zkušennost, ale pouze pokud používám přidělenou veřejnou dynamickou IP adresu. Na neveřejné IP to jede dobře. No snad to tím nezakřiknu :-)

Mám TURBO 1M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...