Přejít na obsah

Zkušenosti s VEŘEJNÝMI TELEFONNÍMI SLUŽBAMI UPC (Karneval)


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Panove, pochopte uz konecne, ze telefon od Karnevalu NENI VoIP.

 

Karneval to jako "plnohodnotný VoIP" inzeruje, s tím že "v zájmu zvýšení kvality a spolehlivosti" je na poslední míli použito Packet Cable místo IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nevím k čemu je rozlišování je to VoIP není to VoIP, důležité je funguje to spolehlivě, kolik to stojí ?

Já mám připojení od UPC a ty taky mají telefon přes kabelovou přípojku.

Bohužel cena 333 kč je vysoká a ani to že hovory v pevné síti mimo špičku jsou zdarma mě neodradili abych po minimální době užívání s telefonem za korunu tj. třech měsících to nezrušil a nepřešel k IP telefonii, funguje to spolehlivě, terminál bude taky zadarmo ( po provolání jeho ceny ) a minutové sazby jsou taky jinde.

Myslím že samostatná telefonní linka od kabelového operátora má smysl jen pokud nemáte počítač, jako jsem ho neměl ještě nedávno já a měl ten telefon, ale jak jsem PC pořídil domů telefon od UPC jsem vypověděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník onak

Cus, je tu nekdo, kdo ma taky telefonni pristroj Motorola? Chtel bych se jenom zeptat, jestli vam taky blbne. Obcas se stane, ze kdyz nekdo vola, tak nezazvoni. A jinak kvalita hlasu v Motorole taky divna (jako by to slo z utrob telefonu - s ozvenou a potichu a neni skoro vubec nekomu rozumet). S jinym (vlastnim) telefonem to jde OK (Sencor STC68). Dik za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučil bych, podívat se do uživatelské příručky uvedeného telefonu a překontrolovat vaše nastavení, pokud chcete tento telef. používat. Přeji hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník onak

Ahoj, zajímalo by mě, jestli Karneval nasazuje stále na své síti kabelové modemy pro telefonii Motorola SBV5120E nebo zda-li už dodává modemy zn. Scientific Atlanta Webstar EPX2203 series, stejně jako UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím,

 

asi před dvěma dny mě kontaktoval zástupce Karnevalu s tím, zda nechci využít jejich akční nabídky na telefonní služby (viz jejich domovská stránka). Osobně klasický telefon nemusím (volám výhradně na mobily-všichni v domácnosti je mají), ale zaujalo mě, co mi pán tvrdil. Řekl mi, že za tu 1 Kč měsíčně (na 6 měsíců celkem) se mi rovněž zvedne internetový tarif-tedy z mého Easy (bývalé Turbo 3M) na Light (5MB a dvojnásobný FUP). Bohužel nic takového jsem na stránkách Karnevalu nenašel. Tedy otázka zní-opravdu člověku zvýší internetový tarif (tedy za 1 Kč na půl roku by se to i vyplatilo) anebo ne? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi v akci zapojili telefon od Karnevalu,ale vyměnili mi Motorola modem(který šel vypnout) za VoIP modem Scientific Atlanta který svítí pořád a nejde vypnout,takže bude žrát elektriku furt. Pěkná věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi v akci zapojili telefon od Karnevalu,ale vyměnili mi Motorola modem(který šel vypnout) za VoIP modem Scientific Atlanta který svítí pořád a nejde vypnout,takže bude žrát elektriku furt. Pěkná věc.

Ten modem je připojen napevno do zdi, že nejde vytáhnout zásuvka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...