Přejít na obsah

Problém s CS serverem v jiných sítích...


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Zdravím Lidičky..,nutně potřebuji pomoc..,už jsem celkem zoufalý...Mám hru Cs16full-v7 + Cs16patch_full_v26..,a kabelové připojení od společnosti Karneval(7000/512)...+WanIP..:81.27.205.xxx...Můj problém je v tom..,že když vytvořím hru a chci,aby se na mě lidi připojili skrz příkaz "connect+Ip" tak to funguje jen těm co mají stejného providera jako já..,čili Karneval...ale ostaní lidi..,co mají DSL,WiFi,či jiné připojení to píše onen legendární problém s "Class C"(hamachi)...Myslím si..,že to není problém s připojením..,pač QIII (když dělám server s wanIp) nám všem jede bez problémů...I sDSL,a WiFI...Prosím vás..,nemáte na to někdo nějakou záplatu..,či CS které dokáže tenhle problém eliminovat...?Díky všem za rady,připomínky,a případná řešení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tě..,tak abych ti pravdu řekl..:ten příkaz jsem zkoušel zadat do konzole..,a moc jsem s tím nevyčaroval...Jako..,že by na mě vyběhla nějaká tabulka s konfigem a pod..,to jsem očekával..,ale právě nic...Samozřejmě..,nechci vypadat jako Lama..:')..,ale mohl by jsi to trošku upřesnit..?Myslím tím návod..,díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Připoj se na tvuj server, který jsi založil (předpokládám, že tam nyní jsi), otevři si konzoli tlacitkem pod ESC. A napis příkaz sv_lan 0 . Tím bys měl nastavit server, aby neběžel jako LANový.

 

Hodně štěstí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Zdravím tě..,tak jsem ten příkaz (sv_lan 0) tedy zadal do konzole..,je fajn že jsem prezentovaný v Internet_serverch..,(mimochodem..,což je super..:')ale můj problém to stále neřeší...Nevím..,jak to rozchodit..,aby se na mě mohli připojit všichni...:'(prostě někomu to opět funguje bez problémů..,a někomu to stále hlásí "Class C"...podle mě..,by se to snad dalo řešit nějakým patchem či utilitkou..,ale bohužel..,herní server CS zakládám prvně v životě...nicméně..,i tak díky za příspěvek..,i tohle se hodí vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Osobně jsem tento problém tuším též nevyřešil, resp. nevyřešil jej kolega, který má tež Karneval. Založil si server a ja se na něj nemohl připojit, avšak, když jsem ho vytvořil ja, on ke mně mohl.

 

Dále jsme to neřešili, ale neni špatné vše objasnit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...