Přejít na obsah

Pripojena flash k HD Mediaboxu


Návštěvník Maxe21

Doporučené příspěvky

Návštěvník Maxe21

Ahoj,

Právě jsem si koupil flash verze 3.0 32GB, při zapojení jsem formatoval disk. TV hraje ale u HD programu dochází k zaseku na cca na 1s dívám se na TV a co 5 min se to zadrhne. Funguje zastavení i zpětné přehrání. Pokud chci ale program nahrát tak to píše, že disk je plný a mám promazat paměť, přitom je využito cca 3% takže disk není plný. Máte někdo obdobné zkušenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxe21

No, není to poprvé co jsem používal flash disk, půl roku zpět jsem normálně používál a žádné sekání a zpomalení jsem nepozoroval. Takže moc nesouhlasím, že je to příliš pomalé aby to nestíhalo. Měl jsem dokonce 16 GB. Koupil jsem rychlejší a větší a problém je, takže se spíš domnívám, že to bude způsobeno nějakou aktualizací. Ale asi bude lepší nějaký pevny disk. Navic rozdil v USB 2 a 3 je v rychlosti přenosu a zápisu, takže to žádný marketingový tach není. Pokud jste někdy vyzkoušel tak tohle snad nemůžete myslet ani vážně. Na USB 3 nahraju film 5x rychleji. Pokud nemám nějakou lacinou flešku

Upraveno uživatelem Maxe21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
před 12 hodinami, Evzen napsal:

Ach jo... rychlost ROZHRANI je prd platna, kdyz MEDIUM je pomaly. Jinymi slovy, kdyz postavim na dokonale rovnou zavodni drahu Skodu 120, tak pojede porad jako s hnojem... Takze marketing tady zabral stoprocentne...
Zadruhe, ze FLASHKA umi USB3 je prd platny, kdyz KRABICE ma jen USB2.

Je vidět, že jste opravdový profík, možná by bylo lepší před tím, než tyhle moudra vypustíte si o tom taky něco přečíst. Rychlost pamětí je dnes dostatečná a brzdou je právě sběrnice USB 2.0. Samozřejmě záleží jaké paměti použije výrobce, ale pokud nenakupujete nejlevnější čínu, tak jsou rozdíly citelné a objektivně změřitelné.  Jediné v čem máte pravdu je, že je Vám USB 3 na nic, pokud máte jen USB 2.0 port.

USB 2.0 http://up.citb.cz/pic/image.php?di=2MR4

USB 3.0 http://up.citb.cz/pic/image.php?di=ZHM3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...