Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Provozujete někdo VS "naležato"? Na stojato se mi nevleze, tak mám Nerudovskou otázku "Kam s ním?" Když ho položím, tak aby se za chvilku neuvařil.

Zatím dožívám na Technicoloru, ale...   Zlatá Cisca, která šla i postavit i položit.

  • Basic
  • Red Basic
  • Základní
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ahoj, nepodarilo se mi dohledat, tak se zkusim zeptat tady. V nastaveni stationu nemuzu nikde najit zadny bandwidth limiter, nic jako qos nebo podobne. je cesta, jak limitovat rychlost pro konkretni zarizeni?

diky

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pročítám si tohle dlouhé vlákno, ale jsem zatím na straně 13/93 🙃takže se o některých zajímavostech dozvím asi tepreve časem...
Chtěl jsem se proto zkušenějších fóristů zeptat, zda k VS a VS6 jsou na tomto fóru vlákna ke konkrétním aspektům zařízení. Prosím případně sdílejte odkazy, abych se svými příspěvky přilnul ke stávající struktuře, abych nezakládal zbytečně nová, když už se téma řeší v nějakém stávajícím.

Při té příležitosti si dovolím odkázat na vlákno k dhcp, které jsem založil právě proto, že jsem konkrétně k dhcp VS6 vlákno nenašel.
 

  • Premium
  • Premium
  • -
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji naučit se tady používat vyhledávání, vlevo nahoře (na mobilu symbol lupy), tam už tě to navede k tomu co tě zajímá, sám ho často využívám a je to šikovná pomůcka, jenom upozorňuji že je potřeba tam zadat minimálně čtyři znaky aby to vyhledávalo se třema to bohužel nefunguje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...