Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

@Marek-26Moc díky za ochotu, kdyby se to povedlo změřit, zjistil bych, jestli budu muset něco řešit nebo bude délka kabelku dostačující a nic řešit nebude třeba. Pokud se povede změřit délka samotného kabelu bez konektorů, bylo by to asi nejlepší. Když to nakonec bude méně než těch 1,5 m, mohl bych ještě poprosit mrknout se na ten konektor, co jde do modemu, jestli je to standard 5,5/2,1 mm? Kdyby se jednalo o tento konektor, asi bych koupil to prodloužení napájecího konektoru z předchozího odkazu, přišlo by mi to zřejmě jako nejčistší řešení. Umístění modemu bude naprosto stejný jako stávající Cisco EPC3925, takže ta délka 1,5 m by byla ještě dostačující, o 10 cm méně už asi nebude stačit. Ještě jednou moc díky  👍👍.
 

Upraveno uživatelem Hodo65
  • Super
  • Red Basic
  • Family
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Praha 12
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JendaBohužel řeším centimetry, takže okometrický měření asi nebude to nejpřesnější 😉. Zkusím počkat, jestli někdo bude ochotnej riskovat vykázání z domova za několikaminutový odpojení domácnosti od internetu 😁.

  • Super
  • Red Basic
  • Family
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Praha 12
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26Moc díky za změření délky kabelu a za informace o napájecím zdroji 👍. Jak dnes všichni výrobci šetří i na haléřových položkách, měl jsem obavu, aby nešetřili i na délce kabelu 😁, což by mi způsobilo drobné komplikace při zprovoznění modemu na místě, kde má být. Vidím ale, že v tomto případě byl můj předpoklad mylný. Délka kabelu je tedy dostatečná i se slušnou rezervou, takže problém tímto vyřešen. Ještě jednou moc děkuji za ochotu a za pomoc 👍👍.

  • Super
  • Red Basic
  • Family
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Praha 12
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JendaDíky za informaci a doufám, žes doma ten řev ve zdraví přežil 😉 👍. Délka potvrzena ze dvou zdrojů, tak jen doufám, že mi nepřinesou nějakou novou revizi s metrovým kabelem, to by mi asi šlehlo 😁.

  • Super
  • Red Basic
  • Family
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Praha 12
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...