Přejít na obsah

Featured Replies

Odesláno

Našel jsem na internetu fotografií toho zesilovače, má externí napájecí zdroj, takže bych tipoval že s vysokou pravděpodobností bude vadný právě ten, takže zdroj proměřit a případně koupit něco s podobnými parametry.

Jinak ten zesilovač opravdu není úplně standardní, jednotlivé výstupy mají rozdílné zesílení a poměrně malé.

185578261.jpg

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • po 2 týdnech...
Odesláno

Koupil jsem koncovou účastnickou zásuvku a pasivní rozbočovač. Protože rozbočovač byl skladem ihned, zkusil jsem ho zapojit přímo na vývod ve stropě z průchozí účastnické zásuvky (modem byl zapojený v průchozí zásuvce). TV fungovala dobře ve všech pokojích včetně HD. Jenže modem byl na zemi a do stropu vedl kabel k routeru. 

 

Po instalaci koncové účastnické zásuvky do sníženého stropu už pasivní rozbočovač přestal stačit. V některé místnosti fungovalo SD a občas se kostičkovalo HD, v jiné místnosti byly problémy i se SD. Koupil jsem aktivní čtyřcestný rozbočovač s + 8dB a TV funguje ve všech místnostech bez problémů včetně HD. Vyřešeno. Díky 

Odesláno

Ok, taky řešení, mohl bys ještě napsat typ  toho aktivního rozbočovače, třeba se to bude hodit někomu dalšímu.

 

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
Odesláno
Aktivní rozbočovače bych na kabelovku VF nepoužíval. I přesto, že tento náhodou funguje jak má.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odesláno

Pokial je iba na TV (t.j. modem je pripojeny/odboceny este pred zosilnovacou castou), tak to nemusi byt zla vec.. DOCSIS 3.1 zle znasa rozne home "zosilnovace", kedze sposobuju fazove a nelinearne skreslenia, DOCSIS 3.0 je v tomto smere tolerantnejsi.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 0

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community