Přejít na obsah

SMS nefungují při vypnutých datech


Návštěvník Martin Ovcarov

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Adolf.Shitler napsal:

... u WhatsApp a Messenger mám komunikaci povolenou jenom na kontakty, takže nikdo cizí mě ani nenapíše a ani nezavolá. 

Obávám se, že nebyla řeč o vyzvánění či nevyzvánění. 

Volat i psát ti může naprosto kdokoliv. 

Ale zřejmě stačilo o WA. O tom toto téma není. 

 

Screenshot_2024-08-06-18-05-47-766_com.whatsapp-edit.jpg

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volat a psát mně sice může každý, ale pokud ho nemám v kontaktech, tak se mně dotyčný nikdy nedovolá a ani jeho volání nijak neregistruji, stejně tak si nepřečtu jeho zprávy a jejich příchod mně není nijak signalizován. Takže popis WhatsApp jsi tady sice dal, ale mám trochu pochybnosti, jestli chápeš funkce tohoto komunikátoru :-)
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že má člověk kdejakou šuplíkovku a může si tvá tvrzení hned vyzkoušet.

Nevím však, proč píšeš něco, ale realita je naprosto odlišná.

Toto je chování aplikace WhatsApp, pokud mi napíše zprávu někdo, koho neznám, nemám uloženého v kontaktech, nikdy jsem s ním nekomunikoval. Zkusil jsem i to tvé Ztišit hovory od neznámých volajících a výsledek vidíš níže - notifikace o zmeškaném hovoru. 😎

 

Opětovně se však vracím k mému předchozímu příspěvku - "Ale zřejmě stačilo o WA. O tom toto téma není." 

 

 

hovor.jpg

zprava.jpg

konverzace.jpg

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš asi smůlu, protože mně na Samsungu žádný takový příchozí hovor nezvoní. A o to jde, aby mě neotravoval nikdo cizí. A jestli uvidím zmeškaný hovor jako notifikaci na AoD, tak to mně žíly fakt netrhá. Už proto ne, že si AoD mohu vypnout nebo nechat zobrazit jenom po určitou dobu.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jenom na AoD 😎

 

image.png

Takže moje tvrzení, že tě může kontaktovat přes WhatsApp naprosto kdokoliv je pravdivé. Jak zprávou, tak hovorem.

Jen ti hovor nevyzvání, pokud máš aktivní volbu ztišené hovory od neznámých volajících.

Přesto o hovoru dostaneš informaci úplně stejně, jako o zprávě.

Takže nějaké ty tvoje pohádky ...

před 5 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

mám komunikaci povolenou jenom na kontakty, takže nikdo cizí mě ani nenapíše a ani nezavolá

 

před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

... jeho volání nijak neregistruji, stejně tak si nepřečtu jeho zprávy a jejich příchod mně není nijak signalizován.

 

 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale nemůže mě kontaktovat každý, protože vyzvánění naprázdno se za kontaktování zcela jistě považovat nedá. Stejně jako to, že kdesi na jakési záložce "Hovory" mohu vidět, že se mně někdo pokoušel dovolat (když defaultně je navíc WhatsApp nastavený tak, že se zobrazuje záložka "Chaty" a nikoliv ty tvoje "Hovory"). Napřed si zjisti, jak WhatsApp vůbec funguje a pak tady nebudeš psát zjevné pitomosti o tom, jak tě někdo cizí může kontaktovat, když ty sám nechceš. Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, kam míříš, ale vše je čerpáno z FAQ Whatsapp.com.

Ty pokusy výše se šuplíkovou SIM jsem asi zfalšoval, co? 

Asi bys měl zajít k očnímu, pokud tohle v menu svého telefonu/v aplikaci WhatsApp přehlížíš. Stejně tak jako jedničku u hovorů. 

Tzn to, že ti něco aktivně pouze nezvoní není automaticky to, že tě nikdo neznámý nemůže kontaktovat. Může a ty o tom máš i v rámci aplikace informace.... Toto číslo poslalo zprávu, toto číslo volalo... 

 

Screenshot_20240807_063203_WhatsApp.thumb.jpg.a6ee742c4dea51d591d04df07f48fc07.jpg

IMG_20240807_064755.thumb.jpg.ce9d73331fa1705b359806e9e60a9b80.jpg

 

Co třeba pokus o kontaktování? 

To, že ti někdo pošle dopis, ale nevíš o něm a leží ve schránce je přece jasný náznak toho, že se tě snažil odesílatel kontaktovat psanou formou. Ale ty zřejmě bereš kontaktovat až otevřením schránky, kdy uvidíš ono psaní? Nebo dokonce otevřením obsahu. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mně přes WhatsApp volá někdo z kontaktů, tak to normálně vyzvání a o hovoru vím. A když naopak volá někdo cizí, tak to nezvoní a je mně úplně šumák, že se info o nepřijatém hovoru objeví kdesi v záložce "Hovory", kterou stejně neotvírám, ani nemám důvod tak činit. Fakt nevím, co na tom stále nechápeš.
A že mě někdo cizí kontaktuje tím způsobem, že se mně nikdy nedovolá, tak to je asi stejné "kontaktování", jako když mně chodí emaily rovnou do složky Spam. Jestli to ty sám považuješ za kontaktování, tak já zcela jistě ne. Tím končím na toto nesmyslné téma.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha,

ano i ten mail ve složce Spam je pokus o kontaktování. Stejně tak zmeškaný hovor je pokus o kontaktování, ale neúspěšné. 

Kontaktování přece není jenom aktivní probíhající hovor, otevřený či přečtený e-mail apod.

Úřad odešle Datovku a už to bere za kontaktování a je mu jedno, jestli to otevřeš nebo ne. 

Snad se v běžném životě neživíš právničinou, protože by jsi zřejmě moc úspěšný nebyl, když máš tak omezený slovník a nedokážeš si běžná slova přirovnat i k jiným situacím. 

 

Prosím adminy o promazání těchto příspěvků zcela mimo toto téma. Děkuji

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsme trošku utekli od tématu zdá se. 

 

RCS jsou nespolehlivé a v době neomezených sms a všech kecálků už postrádají smysl. Smysl měly v době, kdy jsme měli ještě webové sms brány 🙂 

  • Souhlasím 2
  • Zmatený 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...