Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@kautskymMoc rád bych pro vás měl nějaké jiné zprávy než obvykle 🙂 S tou aplikací počítáme a kolegové na tom pracují. Obecně tedy platí, že se to postupně posouvá pořád (ale žádné bližší podrobnosti, než @Ondra - Vodafonezmínil zde, opravdu k dispozici nemáme) - kromě podpory Apple TV děláme i na podpoře macOS, tak snad se dočkáme co nejdřív 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den, omlouvám se, jestli se toto téma zde již řešilo, nepročítal jsem všech 60+ stránek. Zajímalo by mě, jaký je důvod pro to, že jsou pro Vodafone TV aplikaci pro webOS podporované LG televize 2020 a novější. Mám LG OLED z 2018 s webOS 5.x a úspěšně na ní provozuji streamovací aplikace hlavních konkurentů (O2TV, HBO, Apple TV+, Netflix). Co je přesně ten technický nedostatek. Díky moc.

  • Start
  • -
  • -
  • -
  • prg
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Samsung modelový rok 2021 kupovaný v 5/2022.

Zrovna před pár dny mi od Samsungu vyskočila nějaká akce na cashback pro TV.

Asi bych se nové nebránil 😁

No po 6ti letech by možná stálo za to ji obměnit. Ta původní nemusí jít z domu. Může posloužit třeba dětem v pokojíčku nebo do pokoje pro návštěvy.

A nebo holt dál používat a platit pronájem set top boxu.  

  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

To je mi moc líto, že chudý Vodafone, nemá tolik financí, jako jeho konkurenti na vývoj appky na starší TV.

Na mojí TV LG z roku 2020 je dokonce už WebOS 6.0 a stejně to na ní nechodí.

Naštěstí mám ještě Nvidia Shield, na které je Android TV, u kterého je to jedno v jaké je verzi a VF TV na něm chodí.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VF Station, CA Modul.
  • Praha 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@marek-81Hezké odpoledne, rád bych odpověděl konkrétně, nicméně zatím žádný termín přidání funkce řazení programů do Android TV app nemáme. 

@vhSlimHezké odpoledne, tady bychom opravdu potřebovali upřesnit, co znamená "nechodí". Pokud aplikaci není možné najít v obchodu s aplikacemi, může to být zvoleným regionem při prvním nastavení televizoru (musí být nastavený na Česko). Pokud aplikace nefunguje správně (např. je pomalá apod.), tak tam to může být nedostatečným hardwarem toho konkrétního modelu TV pro používání appky.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se podívat na film Superman se vrací, co dávali na Nova Cinema minulý týden.

1. Ve zpětném zhlédnutí není začátek, budiž, to se stane když má někdo moc optimistické předpoklady ohledně dodržování vysílacího času.

2. Najít si v televizním programu kdy přesně se to vysílalo (ve vyhledávání to vidět není).

3. Prolistovat se na čtvrtek ráno v EPG je peklo (použité zařízení AppleTV a iPad).

4. Začít přehrávat předchozí pořad a dojet do správného místa je na AppleTV peklo, na iPadu o něco lepší (nakonec jsem si na iPadu našel čas začátku a na něj v AppleTV dojel).

5. Kdybych si ten film rovnou koupil (iTunes 279 kaček bez reklam a Vodafoní prudy s hledáním), tak bych patrně ušetřil spoustu času.


Hele, fakt by nešlo VTV nějak humanizovat? Když k tomu připočtu tu šarádu s multifaktorem, tak se nemůžu zbavit dojmu, že Vodafone nenávidí své zákazníky a rafinovaně se jim systematicky mstí.

 

Technická poznámka - začít nahrávku o 4 minuty před plánovaným začátkem stačí s celkem vysokou pravděpodobností. Je to takovej problém?

 

Upraveno uživatelem CableG
  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...