Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Aplikace je , ale je na nic .. poslední dobou neustále padá (SamsungTV)

Stále chce přihlašovací údaje - napíše nezdařilo se a podaří se až třeba na 5 a další pokus.

Řešeno na TP - prý je to internetem.

Vrátil jsem se k set top boxu - je to praktičtější.

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone TV Premium
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, mpetr napsal:

Možná se stačí podívat na závěr předchozího pořadu který se určitě trochu protáhne do začátku dalšího.

Může, nemusí. Pokud se stejný pořad vysílá víckrát, VTV zachovává obvykle jen jednu kopii, nemusí to tedy za všech okolností být ta, která předcházela tomu pořadu, co začal dřív.

 

před 5 hodinami, Ivo2003 napsal:

To neřeší problém,  že se musí najít ten předchozí pořad

 To nemusí být  pohodlné a jednoduché.

Na druhou stranu to je spíše chyba TV Nova pokud vysílá předčasně.

Ano, najít předchozí program není nic na jedno kliknutí a ještě to nemusí být klapnout. Na druhou stranu začít nahrávat dřív tenhle problém minimalizuje (nahrávám z DVB-T víc jak 10 let, rezerva 4 minuty pokrývá sice ne vše, ale téměř vše. Dvě minuty jsou prostě málo.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Maus napsal:

Aplikace je , ale je na nic .. poslední dobou neustále padá (SamsungTV)

Stále chce přihlašovací údaje - napíše nezdařilo se a podaří se až třeba na 5 a další pokus.

Používám aplikaci Vodafone TV na Tizenu v TV Samsung od začátku - dne 3.5.2023 jsem set top box vrátil a žádné takové zkušenosti nemám. 

Přitom nemám nic nejnovějšího, QLED modelového roku 2021.

  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@CableGPěkný den, u té rezervy před pořadem to není tak jednoduché, protože pokud bychom ji plošně nastavili, tak u většiny pořadů nebude potřebná a naopak to mnoha lidem komfort sledování sníží 😞 Zpětnou vazbu jsem předal a zkusíme to také otevřít s Novou, aby se tyto situace stávaly co nejméně.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - Vodafone Ono by stačilo kdyby se nahrávaly všechny pořady a nejen poslední kopie, pak by se stačilo přepnout na předchozí pořad a dokoukat to a byly by spokojeni všichni, 

a ještě by pak bylo možné přidat na začátek a konec každého pořadu možnost okamžitého přepnutí o jeden pořad dopředu nebo dozadu a byla by tím nadšená ještě další skupina uživatelů,

tohle předejte jako zpětnou vazbu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - VodafonePřesně jak píše @tomus- problém VTV je v tom, že je doslova nepřátelská. Měl jsem Telly, pak Sledování TV a teď (díky podpoře Apple TV) jsem přešel na VTV. Co se uživatelské zkušenosti týká, tak VTV je z těch tří řešení naprosto nejhorší. Mám i box, tam je to o fous lepší (aplikace pro Apple TV je z pohledu možnosti ovládání hodně ošizená) ale ani tak to není žádný zázrak. Člověk by řekl, že chtít se podívat na pořad, který byl vysílán před několika dny, by mělo být naprosto jednoduché - VTV z toho dokáže vyrobit zábavu na několik minut a to ještě s nejistým výsledkem. 

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@CableGnení možné u Apple TV aplikaci ovládat pomocí ovladače od televizoru jako to jde třeba u Chromecastu s Android TV ?

Tam bych se taky zbláznil kdybych se měl překlikat na nějaký pořad o několik dní zpět, ale pomocí ovladače od televizoru můžu použít tlačítka pro rychlé přetáčení vpřed >> a vzad << a ty mají funkci skok o jeden den vpřed a vzad.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další šílenost u Vodafone TV pro Tizen (Samsung 2023) je, že tlačítko EPG na ovladači vás vyhodí ven z aplikace do EPG klasického anténního TV! To jsem opravdu nezažil u žádné konkurence!🙄

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...