Přejít na obsah

Roaming


Návštěvník ZdeněkK

Doporučené příspěvky

V 28. 3. 2024 v 12:04, kautskym napsal:

Novinky v čerpání dat v Roamingu 26. 3. 2024

Novinky v čerpání dat v Roamingu


 

Vážení zákazníci,

dne 12. 4. 2024 skončí speciální akce u neomezených tarifů, v rámci které bylo možné v zahraničí v Zóně 1 bezplatně čerpat až 81 GB dat. Svůj nový datový balíček pro použití v zahraničí v Zóně 1 naleznete v ceníku.


Váš Vodafone

Hezký den,

 

prosím Vás, kam chodilo toto upozornění?

Já to tuto změnu zjistil až nyní a na lince mi tvrdí, že to posílali SMSkou (pod jakým číslem?).

Mám pod sebou více čísel (tudíž bych měl asi i dostat info sms ke každému zvlášt), konverzace ale nemažu (sms, email atd..), ale nikde jsem tuto informaci nedohledal!

Ani v samoobsluze (tam pro jistotu není vůbec nic).

 

Obávám se tedy, že jsem nebyl o této změně informován (což se bohužel stává často) a už mi to začíná vadit. Jde se proti tomu nějak bránit?

 

Děkuji

 

V 28. 3. 2024 v 12:04, kautskym napsal:

Novinky v čerpání dat v Roamingu 26. 3. 2024

Novinky v čerpání dat v Roamingu


 

Vážení zákazníci,

dne 12. 4. 2024 skončí speciální akce u neomezených tarifů, v rámci které bylo možné v zahraničí v Zóně 1 bezplatně čerpat až 81 GB dat. Svůj nový datový balíček pro použití v zahraničí v Zóně 1 naleznete v ceníku.


Váš Vodafone

Hezký den, 

Já si této "novinky" všiml bohužel až teď. Na VF webu či všeobecně na googlu jsem ale informace o změně nedohledal (což mi potvrdil i operátor)

Jde mi o princip, ale kam přesně toto oznámení prosím chodilo?

Na infolince mi tvrdí, že jej rozesílali přes SMS. 

 

Jelikož já konverzace nemažu, i tak nemohu tuto informaci dohledat (v sms, emailu či samoobsluze (tam pro jistotu nejsou vůbec žádné zprávy))

Mám pod sebou více čísel, tudíž očekávám i upozornění na každé z nich.

 

Lze se proti tomuto jednání nějak bránit? Jelikož je to změna služby bez informování zákazníka, samozřejmě za plnou cenu.

 

Mimochodem operátor tvrdí, že dřív tech 64 GB dat, které jsem měl byla promo akce (původně na rok, poté prodloužena na 2 roky)  - o tom též pochybuji, jelikož tuto službu užívám déle, ale těžko se takto zpětně přít 😕

 

Začíná mě tento přístup opravdu vytáčet, jelikož to není poprvé, co se provedla změna bez upozornění (posledně rušení stanic Premier Sport 1 a 2), hlavně že s nepotrebnými věcmi otravují. Bohužel nejsou jediní, konkurence dělá úplně to stejné.

 

Děkuji za odpověď 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Hablbž
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@AGAPěkný den, navýšený datový limit pro využití v EU (zóně 1) byla dlouhodobá promoakce, kterou jsme opakovaně prodlužovali, tak to bylo vždy v ceníku uvedeno. Promo skončilo letos na jaře. Aktuální limit pro čerpání v EU je pak vždy dostupný přes Můj Vodafone v sekci Čerpání, kde vidíte, kolik dat máte právě ke svému tarifu.

Změny ve složení TV nabídky pravidelně komunikujeme v měsíčním e-mailovém newsletteru (chodí zákazníkům, kteří mají zadaný e-mail a mají povolený příjem obchodních sdělení). Informace jsou také na našem webu v sekci https://www.vodafone.cz/televizni-tipy/ (kde ale nenajdete všechny staré zprávy, článek o změnách v nabídce už byl aktualizovaný v červenci).

 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tunisko do dovolenkový zóny rozhodně! A pojďme challengovat VF ještě víc - co konečně přehodnotit tu denní sumu. Co dát denní paušál ne za 199, ale za 77, dobře za 99? 🙂 

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - Vodafone

nevím, zda se k Vám tato zpráva dostane, jelikož mi z Techfora nechodí ověřovací emaily a tak mi nejde dokončit registrace. předchozí příspěvek jsem psal 2x a stejně to vyhodilo chybu, ale záhadně se tu stejně objevil.

 

1a) data limit EU: Jelikož jsem všechny služby vždy řešil pouze přes telefon, tak se bohužel nemohu přit, jelikož plnou smlouvu ani v samoobsluze nevidím. Našel jsem pouze jakýsi podrobnější souhrn smlouvy, ve kterém je psané limit 64 GB (bez dalšího dodatku, že se jedná o promo akci). Pokud si zobrazím ceník, je tam už aktuální od 1. 8. 2024 

tudíž budiž. každopádně jsem objevil chybu, jelikož jsem opravdu info o skončení promo akce neobdržel. Mobilní samoobsluha nefunguje jak má - již řeším s podporou)

1b)  zjištění počtu dat k čerpání: 
Bohužel to také není pravda. Tento údaj se mi objeví až ve chvíli, kdy se dané tel. číslo připojí v zahraničí. Pokud si to teď chci u sebe ověřit, jaký mám limit, tuto položku tam nemám. 

Mimochodem i po zvolení v nastavení roamingu a kalkulačky, kde vybírám destinaci, aby mi to limit ukázalo, vyhodí to chybu (opět řeším už s podporou).

Tzn v mobilní samoobsluze toho moc k vidění není. 😞


  • -
  • -
  • -
  • -
  • Hablbž
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kautskym

Děkuji za ceník, nalezeno 👍 

 

Limit:

webové možná... Ale bavime se o mobilní samoobsluze, kde to takto nefunguje.

Mimochodem i na té webové, po kliknutí v sekci MOJE DATA na "zjistit více" to končí chybou.

 

 

PS: Rád bych sem dal i screenshot (v png), ale bohužel ani to zde nefunguje (i když má). 🤷‍♂️🤷‍♂️

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Hablbž
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to určitě můžu já. Dopoledne jsem mluvil s úžasnou operátorkou a ona se nabídla že mi spojí smlouvy a nedala si to rozmluvit ani když jsem ji varoval, že už byly tři pokusy a neprošel ani jeden 🙂

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...