Přejít na obsah

Modem Compal


Marek-26

Doporučené příspěvky

Reset zadním tlačítkem jsem už udělal 3x, vždy před změnou režimu. Nekompatibilitu routeru připouštím, ale nenapadá mě v čem. Když při změně Compalu v něm nic neměním. Budu ještě zkoušet samozřejmě. Mám IP4, 6 je pro mě zbytečná, nikdy jsem ji neměl.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @tomusNo držel jsem ho asi 15s a pak jsem musel nastavovat heslo takže předpokládám že to bylo tovární nastavení

@kautskymať hledám jak hledám, nikdev můj vodafone (přes PC) IP adresu nevidím, ale Compal píše IP4 a IPv6 DS-Lite vypnuto

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jsme u Compalu, nemuzu se do neho zalogovat. Mam za nim svuj router a pres IP 192.168.100.1 se dostanu jen k neuplne nactene logovaci strance, tzn. zobrazi se ( jen nekdy) logo VF a pod nim radky jmeno/heslo. Uz jen tlacitko pro potvrzeni se nezobrazi a dal uz nic. Dal se proste nedostanu. Nic nastavovat nemusim (nastesti bridge mod se mi podarilo nastavit hned po instalaci compalu), ale mam rad, kdyz vsechno funguje.

Mozna vyrazenim routeru by problem zmizel, ale neni to reseni...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@homberghttps://www.vodafone.cz/pece/internet-data/datova-zarizeni/compal-ch7465vf/

já stejně nechápu, proč compal nebo station má někdo jako bridge, když za něj platíte stejně jako za router 😮😄 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože Compal nemá takové funkce jako moderní pokročilé routery, ale pokud ty funkce někdo nevyužije, tak to taky vidím jako nesmysl, sám jsem Compal provozoval v režimu bridge a za ním měl vlastní router tp-link a když se po čase pokazil a já ho odpojil a nahradil Compalem v režimu router , tak jsem zjistil že to vlastně celé funguje líp a spolehlivěji než tím routerem TP-link.

  • Souhlasím 3
  • To se mi líbí 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, homberg napsal:

Kdyz uz jsme u Compalu, nemuzu se do neho zalogovat. Mam za nim svuj router a pres IP 192.168.100.1 se dostanu jen k neuplne nactene logovaci strance, tzn. zobrazi se ( jen nekdy) logo VF a pod nim radky jmeno/heslo. Uz jen tlacitko pro potvrzeni se nezobrazi a dal uz nic. Dal se proste nedostanu. Nic nastavovat nemusim (nastesti bridge mod se mi podarilo nastavit hned po instalaci compalu), ale mam rad, kdyz vsechno funguje.

Mozna vyrazenim routeru by problem zmizel, ale neni to reseni...

Tak presne tuhke kravinu resim taky. 

A kdyz se do nej nemuzu nalogivat, mam takovy maly Delay s nactenim kazde stranky. Uz jsem to vypozoroval. Kdyz ho restartuju, tak se s nim da zase fungovat a i pres 192.168.100.1 se zaloguju

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...