Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

No úplně by stačilo, aby opustili ten naivní pohled na svět definovaný údaji v EPG a umožnili kontinuální zpětné zhlédnutí - nahrávky to sice nevyřeší, ale když se člověk stihne podívat zpětně do sedmi dnů, tak uvidí bez problému celý pořad aniž by musel vymýšlet nějaké krkolomnosti.

Oni tvrdí, že nahrát o 15 minut víc bohatě stačí, já jen doplňuji, že vlastně vůbec - moje zkušenost je totiž naprosto opačná.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro nahrávání z dvb-t mám nastaveno -4 před začátkem a +20 za koncem a obvykle to stačí. Tam ovšem nejsou takoví sálámisti jako AXN Black třeba. Ale přece ať mi nikdo neříká, že to fakt stříhají na jednotlivé nahrávky, nedovedu si představit, že by to někdo dělal jinak než průběžnej stream, do kterého odkazuje podle EPG, takže fakticky ta data tam někde mají, jen do nich lidi pustit (u zpětného zhlédnutí snadný, u osobních nahrávek složitější, ale taky by to šlo).

Upraveno uživatelem CableG
  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Standa napsal:

Ano, provádějí se nahrávky jednotlivých pořadů.

A VF to ještě zdokonalil tím, že jeden pořad je nahráván pouze jednou, takže je využíváno pouze "poslední" opakování

@Standajo, to poslední opakování jsem zaznamenal, doslova “pod rukama” jsem zažil jak se správné nahrávky změnily na zmetky s useknutým začátkem, protože AXN Black předvedlo svůj typický posun dopředu a to, co se nahrálo dobře, bylo nahrazeno poslední špatnou verzí.

Ale i tak si myslím, že to musí nahrávat komplet a jen dávat lidem pointery odkud kam to mohou vidět, jinak by to byl pozoruhodně hloupý design.

před 2 hodinami, Ivo2003 napsal:

Proč tak blbě?  Konkurence zjevně to nahrává jako celek,  protože jde se téměř neomezeně posunout vzad a po skončení pořadu to ještě  klidně hraje celé odpoledne.  Odpadá tak problém s posunutým koncem.

@Ivo2003Mám pocit, že jednou už dokázali druhou (špatnou) verzi nahradit tou původní, takže z toho usuzuji, že to nahraný mají a není to fyzicky nasekaný. Jen ta prezentace směrem na lidi je hodně podivná (skoro jako by to navrhoval někdo, kdo se na televizi zrovna moc nekouká, možná ji až lehce nenávidí 🙂).

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to nasekávali, tak by to bylo u některých stanic plýtvání místem.  Třeba ČT D má  za den milion pořadů  o délce třeba 15 minut.  Kdyby měli ukládat každý zvlášť s převisem 10 minut, tak by na to potřebovali  zbytečně velkou kapacitu.

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro nás by bylo samozřejmě lepší průběžné nahrávání, ale jak jsem psal, nahrávají každý pořad zvlášť, prý protože jim to nařizují smlouvy s programery.

Proč to jiný operátor může nahrát průběžně mě hlava nebere

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

V diskuzi to zaznělo, tak to jen potvrdím - do zpětného zhlédnutí nebo nahrávek ukládáme vždy poslední odvysílání daného pořadu. Proto se nedá použít to, že by následně divák pokračoval dalším pořadem, protože pokud je nahrávaný pořad opakovaný, tak se navazující pořady při každé repríze mohou měnit.

Platforma Vodafone TV funguje tak, že přehrává nebo nahrává konkrétní pořady, nikoliv kontinuální vysílání. Tento princip se změnit nedá, resp. to by muselo dojít k vytvoření zcela nové platformy...

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...