Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Ondra - Vodafone napsal:

 

... Platforma Vodafone TV funguje tak, že přehrává nebo nahrává konkrétní pořady, nikoliv kontinuální vysílání. Tento princip se změnit nedá, resp. to by muselo dojít k vytvoření zcela nové platformy...

Takže by bylo dobré provést něco prozákaznického a co nejdříve to předělat.

Takovýto paskvil je nemožné pořádně používat.

To i UPC alespoň nahrávalo všechny pořady ....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho tedy vyplývá, že celou platformu vytvořil někdo, kdo se na televizi v životě nedíval. Pozoruhodné ovšem je, že se najde další takový, který ji schválí k nasazení.

  • Souhlasím 6
  • Haha 1
  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@JakubDobré ráno, Jakube, podle předchozího příspěvku se ptáte na webový přehrávač, že? Kolegům jsme nahlašovali pravděpodobné vyšší nároky přehrávače na výkon počítače, toto prověřují, takže pokud tam najdou příčinu nebo něco k úpravě, tak to změníme. Přehrávání ve fullscreenu je vlastnost a neumím říct, zda dojde ke shodě na tom, že by se měla měnit. Ale i tuto zpětnou vazbu od některých uživatelů jsme předávali.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu vlastnost zase zrušte, tak jak to bylo dříve. Nechcete mi snad tvrdit, že to je práce na půlroku (nebo dát do nastavení volbu chci/nechci spouštět fullscreen)?

Jak byste se tvářili, kdyby MS přišel taky s vlastností, že veškeré spuštěné okna se budou spouštět ve full? Zas nějaký návrhář, který VTV nepoužívá, nebo si to nedokážu představit.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by to víc než vhodné - opravdu mě nenapadá žádný důvod, proč by se mi VTV měla rovnou po spuštění zabydlet na všech 32”.

Obecně je dobré hledat díry na trhu a odlišit se od konkurence, ale ignorování názoru zákazníků (ať už co se týká naprosto nevyhovujícího způsobu uchovávání nahrávek nebo spouštění VTV na full screen) správná cesta zcela jistě není.

Uvědomujete si vůbec, že synergický efekt může fungovat v obou směrech? Když se mi nějaká služba líbí, pokusím se od stejného dodavatele těch služeb čerpat víc. Pokud se mi nějaká nelíbí, začnu se poohlížet po někom jiném, který mi VŠECHNY služby dodá v odpovídající kvalitě a parametrech.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pač je to vše založené na Kaltuře, což je od začátku mrtvý kůň.

A vývoj barvitě ilustruje historie appky pro iPhone: za 4 roky (!) se dopracovali k verzi 2.0.7, přičemž poslední update je starší než rok, takže asi tak...

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď je jen otázka času než někomu dojde, že bude levnější to celé zahodit a začít znovu, než utápět peníze v něčem, co funguje vlastně jen náhodou a i tak to za moc nestojí. Tohle rozhodování nikomu nezávidím, ale ve vlastním zájmu by ho neměli odkládat.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle rozhodovani uz jednou delali (aspon na nasem trhu) kdyz koupili UPC a Horizon Go na nejakou dobu museli platit nez se preslo na VTV.

Otazka je, kde vsude se ta nase verze VTV jeste pouziva, a jaka je spokojenost tam. A jestli i jinde je moznost si takto jednoduse stezovat na foru. (Zdejsi forum je jeste z doby UPC a taky to puvodne nebylo officialni forum, jestli me pamet neklame.)

Aby jsme z toho nakonec nevysli jenom jako jedini nespokojenci. 😁

 

P.s.: Me uz bude "trapit" VTV jen par tydnu, ja uz se k prechodu jinam odhodlal...

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV Set-Top-Box 2G_A, COMPAL CH7465LG
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zatím přechod odložil se zahájením podpory AppleTV. Ale pořád poslouchat, že chybí konec dílu seriálu (ne, zákazníka opravdu nezajímá, že stanice nedodržela časový plán vysílání, toho zajímá proč všude se může na ten díl podívat až do konce a jen ve VTV to není možné, protože nahrávka najednou skončí) nebo proč je zákaz přetáčení na kanálech Primy vyřešen tak neskutečně hloupě, nebo proč někdy nahrávka nejde přehrát a vypíše se jen nějaké nesrozumitelné číslo chyby a za chvilku přehrát jde, to se mi moc nechce.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...