Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Ok, tak počítač slabý určitě nemáš, měl jsem tu webovou aplikaci otevřenou minulý týden na notebooku s CPU i5-8000 a integrovanou GPU a šlapalo to v pohodě, ještě to otestuji na svém stolním počítači.

No a když jsi otevřeš správce úloh a podíváš se na zatížení procesoru a grafické karty, tak co ti to kazuje při spuštěném přehrávání ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus:

 

Tak jsem nahrál na telefon ještě jedno video - a to porovnávací napříč různými platformami - odkaz na video: https://photos.app.goo.gl/YbBhhwfiKjKifG1PA

1. část z webu You Tube

2. část ze streamovací služby Max

3. část ze streamovací služby Disney+

4. část z Vodafone TV

Přehrávání z prvních tří služeb je bez jakéhokoliv problému - vše jede plynule. Jen vysílání Vodafone TV je naprostá tragédie a je to přesně od té doby, co Vodafone nasadil tuto novou verzi aplikace. 

A ten tvůj NTB, na kterém jsi to zkoušel...jeho displej má také velikost 38" a rozlišení 3840x1600? Já jen, že můj monitor má uvedené parametry...

  • Basic
  • Red Basic
  • Základní, Sport
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VTV fakt umí překvapit - na iPadu vidím jinou nahrávku než v aplikaci pro AppleTV - na iPadu chybí začátek, v AppleTV je to i se začátkem. Po skončení epizody pokračuje na iPadu jiný pořad než na AppleTV.

Začínám trochu pochybovat o tom co VTV umí nebo neumí, spíš mi to přijde jako jeden velkej nezvládnutej chaos.

  • Souhlasím 2
  • Haha 2
  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na tom Eurosportu mi to sem tam pár frejmů dropne. I kolečko se občas objeví. Ale skoro to vypadá, že po chvíli sledování si to sedne a zlepší se to. Kdo ví, jestli to není jen náhoda.
Jiná věc je, že obraz nuceně přes celý monitor člověka spolehlivě vrátí do doby vysílání před třiceti lety...
A jak tu někdo vyzvídal info ze správce úloh: GPU 21%, CPU 6% a síť tekla dovnitř v průměru okolo 8Mb/sec.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několik dalších postřehů:

1. Aplikace pro AppleTV mi nabízí více nahrávek než aplikace pro iPad (asi tak o 7), na iPadu jako by přestaly přibývat

2. Ve zpětném zhlédnutí je jedna konkrétní epizoda přehratelná i se začátkem, v nahrávkách začátek chybí na AppleTV i na iPadu (tím bych uzavřel debatu na téma kolik nahrávek je a že je dostupná pouze poslední varianta - možná ano (spíš ne, viz minule objevená nahrávka stejné epizody ale s různými navazujícími pořady), ale rozhodně jsou situace, kdy začátek někde chybí, přestože jinde k dispozici je).

 

Já bych přestal s tím, že je to chyba platformy. Ta chyba je ve Vodafonu, přesněji někde mezi klávesnicí a židlí.

 

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil sem na nejakem starsim ntb TP kde je i5-2520M a ten procesor vytizeny na nejakych 70-80% a jak psano nekym vyse zasekane a s koleckem...

Resilo se uz kdysi....-jsou tam tipy kde jak co omezit... 

 

-nekoukam pres tohle jen sem vam moc neveril... -pred zmenou to uslo...

Upraveno uživatelem pan Novak
dopl.
  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, CableG napsal:

1. Aplikace pro AppleTV mi nabízí více nahrávek než aplikace pro iPad (asi tak o 7), na iPadu jako by přestaly přibývat

Oprava - aplikace na iPadu přestala ukazovat díly, které se teprve nahrají. Aplikace v AppleTV je ukazuje (stejně jako kdysi to dělala aplikace pro iPad).

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...