Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám "problém" při sledování televize přes kabel. U některých kanálů, obraz kostičkuje. Když se podívám na diagnostiku kanálu, tak mi to píše intenzita signálu 100% a kvalita signálu skáče od 20% do 55%, konkrétně teď na frekvenci 618.000 Nova Cinema... ostatní kanály třeba Nova nebo ČT jsou bez problémů.

  • Basic
  • Red Basic
  • -, Základní
  • -, CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Marek-26 napsal:

Asi rušení od DVB-T2 multiplexu 21. Takže klasika. Kontrola kabelů a konektorů, dotažení F konektorů a pokud nepomůže či nic není viditelné, tak si zavolat o servis.

A od kdy vysílá v Brně MUX21 na tomto kmitočtu?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to teď podobně. Cca posledních 14 dní nepravidelné rušení na 730 MHz (ČT1), síla signálu 100%, kvalita standardně téměř 100%, v době rušení hodně kolísá i od 0%. Je mi divné, že to není trvale. Nejvíc se to projevuje na televizích a na settopboxu, počítačové tunery to zvládají lépe.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 5. 2022 v 1:11, Návštěvník JardaM napsal:

Ahoj, dobrý den

 

neskutečně tragická Vodafone TV v prohlížeči fungovala s častými výpadky, teď je ale už pár dní mrtvá, nehraje televize, archiv ani nahrávky. Ohání se chybou WT(1809).

 

Přes klasickou televizi se k nahrávkám nebo k archivu dostanu tak na 15. pokus, někdy vůbec.

 

Internet (optika) má výpadky jako v minulém miléniu, přitom jen změnil majitele z UPC na Vodafone.

 

Má někdo podobné problémy? Za 10 let u UPC jsem dohromady nezažil ani 1% problémů, co má Vodafone za necelý rok. Při 6-7 hovorech s operátory jsem ještě ani jednou nevyřešil jediný problém, nevědí ani, co značí jejich chybové kódy. Posledně operátor zahlásil, že se mi někdo ozve do 4 dní a technik se ozval za 15. Je mi ze služeb Vodafone na blití.

Potřebuji radu od uživatelů, co s tím můžu udělat, protože ve Vodafone se pomoci nedovolám. Jinak půjdu k jinému provozovateli. Už jsem měl vlastně odejít dávno, jen jsem byl líný. Platím 8 stovek za služby, které nedostávám.

 

Jarda

Ano problémy mám i já.

Zkoušel jsem aplikaci TV (tv Samsung) - nekomfortní.

Časté výpadky a nebo zasekávání sledovaného pořadu mě málem dovedly k šílenství. Řešeno s techniky, výměna settop boxu za ten nový Android. To nedoporučuji vůbec .. Už tady to začalo - povinná registrace na Goolge. Jinak nešly aplikace HBO Max a podobné

Závarečná zpráva techniků je - bud to vydržet dál a nebo změnit poskytovatele.

Tak očekávám jak se s nima budu bavit až mě budou převádět na nové portfolio, protože ty ceny co nabízí jsou šílené .

Vodafone jsem hájil, dneska nedoporučuji. Služby jsou skutečně někde zadarmo drahé. (Praha10)

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone TV Premium
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...