Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

@Iceman06Mám to podobný. Poslední dobou (možná už přes dva měsíce) je nepravidelně poškozený (od mírného kostičkování až po úplné zamrznutí) obraz i zvuk ČT1 přes DVB-C, na 730 MHz. Ve stejné době na DVB-T je to v pořádku. Přes den je to v pořádku, začíná to někdy v podvečer a trvá to do cca 22:00.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jste normální?Vám tři měsíce nefunguje nebo funguje špatně nějaká služba za kterou platíte a vy to řešíte jen na nějakém diskuzním foru a ne u Vodafone?

Pokaždé když jsem měl problém,zavolal jsem jim,problém vyřešili,omluvili se a ještě jsem dostal jako omluvou slevu nebo balíček programů navíc.Já si na přístup Vodafonu nemůžu stěžovat.

  • Super
  • Basic
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technik není zaměstnanec Vodafone takže jemu je to vlastně všechno fuk (vlastní zkušenost,měl jsem tři techniky doma,ani jeden neměl žádnou službu od Vodafone takže když jsem se ho chtěl na něco zeptat třeba o setoboxu nevěděl nic)

Takže znova zavolej a volej tak dlouho dokud to nevyřeší. Chtějí za to platit,tak se musí postarat aby to fungovalo.Ale ty se musíš ozvat.

Upraveno uživatelem dad18
  • Super
  • Basic
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíše z té višně 🤣🤣😇

ale vážně.... "Technik není zaměstnanec Vodafone" - hmm, to pak vypadá , že ani na retenčním nejsou zaměstnanci Vodafone, to by tedy lecos vysvětlovalo o jistém nezájmu o zákazníka🤔

ale k věci.....samozřejmě že jsem volal, na infolince kecy typu dělají se úpravy, modernizace , k výpadkům může docházet bla bla ....mám i jiné možnosti sledování zmíněných kanálů, tak mě to žíly netrhá ....až nepůjde třeba HBO nebo Novasporty to bude jiná ....

  • Premium
  • Basic+
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Olmütz
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak jinde,ale u nás na Severu jsou minimálně tři firmy které si Vodafone najímá,aby se starali o jejich záležitosti.Ale ty firmy dělají i jiné práce,takže podle mě ten technik není zaměstanec Vodafone v tom pravém slova smyslu.

Ale k věci.... když ti nevadí platit za něco co částečně nefunguje a nemáš potřebu to řešit tak je vše v naprostém pořádku.

 

Upraveno uživatelem dad18
  • Super
  • Basic
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...