Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Proč každá úprava přehrávače na PC je jenom k horšímu?  Dá se ta dnešní novinka s "vyskakovacím oknem" vypnout?  To je něco děsnýho. Kdo tomu dělal optimalizaci? Totálně to přetěžuje počítač jak GPU tak CPU.

  • Premium
  • -
  • Family
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně teď přestala fungovat aplikace Vodafone TV, kterou jsem měl nahranou (byť neoficiálně) na Amazon FireTV Stick 4K. Nejdříve zahlásila, že potřebuje aktualizaci. Po aktualizaci a přihlášení už jenom, že není kompatibilní s tímto zařízením.

Evidentně tedy naprosto umělé omezení. Přitom Android je Android. Doteď mi všechno běželo bez problému.

S prohlížečem je to úplně to samé. Chybná konfigurace. Přitom absolutně není důvod, aby to nemohlo běžet např. v Google Chrome na macOSu, když O2 TV tam běží. Oboje používá k přehrávání Widevine DRM (součást Chromu). Jenom Vodafone TV je z nějakého důvodu hrozně striktní a má tam prostě whitelist, i když by to mohlo běžet na všem.

Dokonce oba zmíněné přehrávače jsou od stejného sw dodavatele - Kaltura. Tak kde je ten skutečný problém?

Upraveno uživatelem janmichaelvincent
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Ivo2003 napsal:

Vidím že mě ani nemusí mrzet že z neznámého důvodu mi Vodafone  tv v prohlížeči vůbec nejde spustit.  Konkurence běží  naprosto OK.

Pokud si chceš uchovat v pořádku nervy a pevné duševní zdraví, tak opravdu nemusí.Já už rezignoval a jakoukoliv kritiku vzdal, protože mi to pro jistotu stejně většinou smazali... tož tak 🙁

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych se prosím pěkně zeptat, který chytrák má na svědomí novou verzi Vodafone TV v internetovém prohlížeči? Proč nejde mít obrazem vyplněné okno a proč se defaultně pouští jako fullscreen?

Pracuji ve dvou oknech a tato nová verze je naprosto nepoužitelná. 

Dále je aplikace nepoužitelná v prohlížeči Chrome...neustále se mi seká a neustále načítá. Nebo se sekne obraz, zvuk jede dál a najednou obraz zrychleně dožene zvuk. Ve Firefoxu je to o něco lepší, ale proč aplikace bere více než 1 GB z RAM při jediném otevřeném panelu?

screen.png

Upraveno uživatelem CoE
  • Basic
  • Red Basic
  • Základní, Sport
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cvancara: No takhle jsem to před několika dny měl také. Toho nového formátu jsem si všiml včera. Jinak to načítací kolečko mě dohání k šílenství. Když na začátku letošní sezóny Formule 1 neměl Vodafone práva na vysílání, tak jsem si na tři měsíce zaplatil konkurenční Telly TV - nebe a dudy. V prohlížeči to jelo jak po másle bez sebemenšího zaškubnutí...no, mám o čem přemýšlet. Myslel jsem si, že po jednadvaceti letech u Vodafdonu mě už nic nepřekvapí - hodně naivní z mé strany.

  • Basic
  • Red Basic
  • Základní, Sport
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak jsem zkusil otevřít v novém okně a fakt, spustilo se to jako fullscreen a je to takové nějaké jiné (ano, používám více monitoru a více oken, takže ten fullscreen si můžou strčit za klobouk - nebo to dát jako volitelné nastavení):

image.thumb.png.e910fbcd9511babe58dc7950a7184130.png

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • -
  • -
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vy to nechápete oni to vymysleli pro naše dobro, aby ušetřili ten klik navíc 🤣

Takový syndrom karpálního tunelu je potvora 🙂 To že to klienty otravuje je nepodstatné.

  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...