Přejít na obsah

Musí se pronajímat modem ?


Návštěvník Xtrail

Doporučené příspěvky

před 23 minutami, kautskym napsal:

tak Vodafone Vám nemusí na základě všeobecných podmínek, které porušíte poskytovat internet a službu může ukončit


To je taky jedna z věcí s kterýma počítám. Dnes jsem to říkal i na té infolince →  Kdyby mi někdo od nich řekl, že o mě jako o zákazníka nestojí, tak to vezmu. Já v podstatě i kdybych neuspěl, tak nepokládám za prohru. Pro mě je důležitý, že jsem to zkusil. Přišel jsem na to jak některé věci fungují a to je super. Rozhodně jsem do tohohle sporu nešel, aby si zvyšoval ego nebo z nějaké patologické poruchy, že by mě to bavilo. Vždyť já s Vodafonem  / UPC neměl problém od počátku smlouvy. Teda ne že bych s nimi něco neřešil, ale vždycky to bylo vpořádku.

  • Start Fibre
  • -
  • -
  • -
  • Olomouc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maccakrr Pokud na Aukru od někoho koupíš modem, který dotyčný nevrátil neboli tento modem je stále ve vlastnictví VF (přičemž ani případným zaplacením smluvní pokuty nepřechází vlastnické právo na někoho jiného, jak se mylně domníváš), tak se ti lehce může stát, že o ten modem přijdeš a max. pak můžeš uplatňovat náhradu škody po tom prodávajícím z Aukra.
  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůže hrozit i nějaká poznámka v zákaznickém účtu?  (např. problémový zákazník), která pak může mít vliv na vstřícnost při řešení jiných požadavků?

Kdysi si takové různé poznámky jeden mobilní operátorz hovorů na infolinku  dělal, jak je to nyní nevím.

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Maccakrr napsal:

Vždyť já s Vodafonem  / UPC neměl problém od počátku smlouvy. Teda ne že bych s nimi něco neřešil, ale vždycky to bylo vpořádku.

Chápu frustraci z komunikace s korporátem, ale jestli jste s nimi nikdy neměl reálně problém, řekl bych, že touhle formou komunikace, co jste tu zveřejnil, si je zbytečně antagonizujete. Zase, nehodnotím, kdo je tu v právu, ale když si představím, že jsem na druhé straně, asi bych se na vaše emaily moc netěšil. Je evidentní, že se snažíte najít loophole v pravidlech, která byla zamýšlena jinak, tak nemůžete očekávat, že vám to naservírují rovnou na talíři.

Na druhou stranu, pokud dosáhnete svého, bude to opravdu zajímavý precedens, takže chápu, že v tom vidíte smysl.

Upraveno uživatelem janmichaelvincent
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ivo2003 napsal:

Nemůže hrozit i nějaká poznámka v zákaznickém účtu?  (např. problémový zákazník), která pak může mít vliv na vstřícnost při řešení jiných požadavků?

Kdysi si takové různé poznámky jeden mobilní operátorz hovorů na infolinku  dělal, jak je to nyní nevím.

Vůbec bych se nedivil kdyby takové poznámky existovaly, za éry společnosti Karneval (kterou pak koupila UPC) takové poznámky byly, některé jsem i četl.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zaciatok by uplne stacilo, aby si niektory z tunajsich bojovnikov za svoje prava kupil napr. onen AVM Fritzbox a potom sa podelil, ako mu VF CZ aktivoval vlastne zariadenie.. lebo zatial vsetci len o tom hovoria, ale nikto to nezrealizoval..

Ked si spomeniem, ako to prebiehalo s pripojenim vlastneho modemu vo VF DE pred 7 rokmi, tak sa neubranim usmevu 🙂

2 hours ago, kautskym said:

Navíc pokud Vodafone Station nevrátíte, a označíte ho jako ztracený(zničený), dají jeho MAC adresu na black list a máte smůlu

Nemam to celkom overene, ale vraj ten blacklist je napriec celou Vodafone skupinou, co ma neprekvapuje, kedze aj nakup modemov je centralizovany pre celu skupinu od vyrobcov (Commscope/Technicolor).

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

@Maccakrr Pokud na Aukru od někoho koupíš modem, který dotyčný nevrátil neboli tento modem je stále ve vlastnictví VF (přičemž ani případným zaplacením smluvní pokuty nepřechází vlastnické právo na někoho jiného, jak se mylně domníváš), tak se ti lehce může stát, že o ten modem přijdeš a max. pak můžeš uplatňovat náhradu škody po tom prodávajícím z Aukra.

 

Přesně tak, bylo tak i za UPC. Musel jsi si ověřit jestli je modem, nebo CA modul OKOUPEN, jinak jsi byl v pr..... To, že byla od klienta zaplacena pokuta za nevrácené zařízení ( většinou přes exekutora ) bylo úplně irelevantní. Prostě zařízení bylo v podstatě ukradené a bylo na blacklistu. Konec. 

I já když jsem si před 2-3 roky ( fakt už nevím ) našel na netu CA modul ( za 350,- !!! už to bylo podezřelé ) a měl na foto samolepku ( to myslím znamenalo koupi od Likry ? ) ta k jsem si to tak přes známého nechal ověřit. Nakonec vše OK a pán netušil co prodává ( pozůstalost ) tak jsem mu slíbil 500 když mi to přiveze 😄 spokojenost na obou stranách. Bylo to 2 měsíce co to Vodafone zatrhl UF 🙂

 

 

před 1 hodinou, Ivo2003 napsal:

Nemůže hrozit i nějaká poznámka v zákaznickém účtu?  (např. problémový zákazník), která pak může mít vliv na vstřícnost při řešení jiných požadavků?

Kdysi si takové různé poznámky jeden mobilní operátorz hovorů na infolinku  dělal, jak je to nyní nevím.

 

Jasně, Připomněl jsi mi bezva vzpomínky. Dělal jsem v době digitalizace TV brigádu na dispečinku v Závišovce a zadával ze sjetin od techniků data o nových STB a když jsem si potřeboval oddechnout, tak jsem vyfiltroval klienty a četl poznámky 😄 TVL to nechceš, 

PS: v tu dobu jsem si přišel na nejlepší individuální ceny. Viděl jsem na kolik retence až muže jí, ale nebyl jsem vedenej jako oficiální zaměstnanec. To se "vyjednávalo" 😄

 

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Haha 4
  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...