Přejít na obsah

Musí se pronajímat modem ?


Návštěvník Xtrail

Doporučené příspěvky

Nabídka VF 1000/100 je už dostatečná, resp. je i nadstandardní pokud jde o celorepublikový průměr, který je 70 Mbps. A pouze 10% userů v republice má rychlosti nad 300 Mbps.
A rozšiřování optiky je vesměs pouhá iluze a marketingové proklamace. Tedy ne, že by se občas někde pár baráků na sídlišti tou optikou nepokrylo, ale je to kapka v moři (navíc ani připojení na optiku negarantuje vysokou rychlost, záleží především na samotném ISP a jeho schopnostech-možnostech, hlavně pokud jde o propojení mimo ČR).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Podobně jako když někdo mění službu Vodafone TV z DVB na internetovou. Taky je nutné vrátit set top boxy a vzít si nové, i když to je ten stejný typ.

Není to stejný typ. Vizuelně ano (tam rozdíl není), ale "uvnitř" rozdíl je.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
před 3 minutami, Ivo Mašek napsal:

Takže když STB Vodafone pro DVB-C vyměním za STB Vodafone pro IPTV, tak mě na něm poběží DVB-C ? (já vím, že ne - proto se ptám)

@Ivo MašekPěkné dopoledne, nepoběží. Je třeba mít box pro tu technologii, kterou máte aktivní.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče procesu výměny modemu a argumentu, že při výměně modemu je nutná reaktivace TV služeb (přes DVB-C, nikoli IPTV!) - umíte mi někdo srozumitelně vysvětlit, proč výměna modemu souvisí s DVB-C televizí?

 

 

Upraveno uživatelem paffko
  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, technik said:

STB jsou stejné, jen je jiná konfigurace v systemech VF a ta z nepochopitelných důvodů neumí změnu "vlastností" (typ příjmu DVBC/IP) jinak než výměnou STB.

Matně si vzpomínám, že mi technik říkal, že mají jiný firmware. Ale kdoví jak to je.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...